מה זה אקוויטי האקינג ולמה כל בעל עסק צריך

האם נכסים זה משהו שהייתם רוצים שיהיה לכם?אקוויטי האקינג

האם בעלות על נכסים יכולה לקדם את העסק שלכם?

אקוויטי האקינג ישנה לכם את כל צורת החשיבה כלפי נכסים מכיוון שזה עומדת לשנות את כל תעשיית האינטרנט וכל מי שהלקוחות שלו נמצאים באינטרנט.

כאן תבינו את המשמעות הגדולה והעמוקה יותר של נכסים ואיך אתם יכולים בעלות נמוכה ובקלות יחסית ליצור לכם ולעסק שלכם את הנכסים שיניבו להם הכנסות ויציבות לעסק.

איזה נכסים יש לעסק שלכם?

כאשר אנחנו מדברים על נכסים אנחנו מדברים בדרך כלל על מבנים ומשרדים. ראייה רחבה יותר מאפשרת להסתכל גם על מוצרים, מותגים, לקוחות ועוד כעל נכסים שכן הם יוצרים לנו מקורות הכנסה.

ראייה רחבה יותר תביא אתכם להסתכל גם על האמצעים שבהם אתם משווקים את העסק שלכם כגון אתר האינטרנט, רשימת הדיוור, דף הפייסבוק, האינסטגרם והטוויטר כעל נכסים.

מה זה אקוויטי האקינג?

האקינג נתפש בדרך כלל כדבר מתוחכם אבל לא תמיד חיובי. האמת שאת המשמעות אתם תקבעו בעצמכם. אם אתם יכולים למצוא פריצה או מודל עסקי או משהו מיוחד שיכול להביא לכם הצלחה מהירה, או התקדמות מהירה או ללמד אתכם משהו ולצבור ניסיון מהר אז זה מאד אתי ומאד חיובי . הכל תלוי בכם.

אקוויטי האקינג (באנגלית Equity Hacking) משמעותו לנצל פריצות דרך על מנת לייצר לעצמכם ולעסק שלכם נכסים דיגיטליים.

למה אקויטי הקינג?

כאשר אתם יוצרים נכס לעצמכם זה כרוך בהשקעה של כספים רבים. פיתוח מוצר ומותג דורש השקעה בפיתוח עצמו, בייצור, בשיווק ופרסום ובנייה של תשתיות תמיכה ושירות.

נכס נדל”ן דורש גם השקעה גבוהה (דירה היא לרוב האנשים הדבר הכי יקר שהם ייקנו אי פעם בחייהם), משכנתא וגם הסיכון גבוה עם המימון הוא חיצוני. זה שמחירי הנדל”ן בישראל עולים כל הזמן לא מבטיח שככה זה ייהיה לעד.

המטרה של אקויטי האקינג היא להביא לפריצת דרך שתיצור לנו נכס בעלויות מאד נמוכות ובסיכון נמוך. במרבית המקרים ניתן לעשות את זה גם בלי להביא הון עצמי.

איזה נכס דיגיטלי יכול לבנות אקוויטי האקינג?

נכס דיגיטלי יכול להיות אתר אינטרנט, קורס אינטרנטי, ספר דיגיטלי וכדומה. המשותף לכל אלו הוא הם לא בהכרח מוחשיים אבל הם נותנים ערך למי שמקבל ומשתמש בהם. כאשר אנחנו נותנים ערך דרך נכסים דיגטליים אנחנו יכולים גם לקבל תמורה ראויה ובאופן שוטף מאותם לקוחות שלנו שנהנים מהשימוש.

למעשה אין עלות שוטפת לייצור הנכס הדיגיטלי (מלבד עלויות איחסון, שירותים שונים  ועמלות שונות)  כך שאנחנו לא צריכים לממן את הייצור וניתן לייצר נכסים דיגיטליים ללא כל הגבלה.

הנכס הדיגיטלי שלכם יכול להיות קשור לעסק הנוכחי שלכם כמו מוצר משלים, מוצר שמאפשר חשיפה למוצרים והשירותים הקיימים שלכם . הוא יכול להיות גם משהו שבכלל לא קשור לעסק הנוכחי ומתמקד בהפצת ידע שיש לכם בתחומים שונים או בתחביבים שלכם.

איך בונים נכס דיגיטלי?

העיקרון הבסיסי הוא לבחור רעיון לנכס דיגיטלי שבו אתם חושבים שיש לכם ידע או ניסיון יותר מאחרים.

מתוך הידע הזה אתם יכולים לבנות ספר או קורס ואחר כך אפשר לשווק את הנכס הדיגיטלי באמצעות פרסום, שיתופי פעולה, תוכניות שותפים, רשימות תפוצה ועוד.

חשוב גם לא להסתפק בנכס דיגיטלי אחד אלא לבנות סדרה של נכסים דיגיטליים.

אדם טל, שהביא להצלחה של הרבה אנשים בשיווק באינטרנט, בתכניות שותפים וביצירת נכסים דיגיטליים יצר סדרה של הדרכות וידיאו ללא תשלום שמסבירות את השיטה ליצירת נכסים דיגיטליים.

למה אתם צריכים אקוויטי האקינג

כמו כל בעל עסק אנחנו נלחמים יום יום כדי לשרוד מנסים לשפר את איכות החיים שלנו ולייצר לעצמנו יציבות בעסק ובחיים. אנחנו רוצים להפסיק להיות משועבדים לעסק ולהפסיק למכור זמן תמורת כסף.

אם גם אתם רוצים לייצר נכסים שיניבו לכם תשואה אתם חייבים לראות את ההדרכה הזאת כי זה יכול להיות מה שישנה לכם את העסק ואת החיים.

לאדם טל יש גם קורס שהוא מלמד איך ליצור נכסים דיגיטליים ואיך להרוויח מהם.  אבל אתם מוזמנים להירשם בחינם לסדרת ההדרכות מכיוון שזה ייתן לכם את הבסיס ואת הידע ליצירת נכס דיגיטלי בעצמכם, גם אם לא תרשמו לקורס.

אז למה אתם מחכים. ליחצו עכשיו כאן והירשמו לסדרת ההדרכות של אדם טל על אקוויטי האקינג.

 

 

גילוי נאות – לאדם טל יש גם קורס בתשלום ליצירת נכסים דיגיטליים. אם תרשמו לקורס הזה דרך הקישור שלנו, אנחנו נקבל עמלה. גם אם רק תראו את סדרת הסרטים של ההדרכה החינמית אנחנו בטוחים שזה יוסיף לכם ידע (גם מעשי שיועיל לכם באופן מיידי) ויעשה לכם שינוי במחשבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן