הקמת עסק ברעננה

שמי יוספה דגן, ואני המייסדת של קבוצת עסקים פלוס.
אם את או אתה רוצים לפתוח עסק ברעננה ,בסרטון הקרוב אני אתן לכם את כל הפרטים מה צריך לעשות כדי להתחיל.
הקמת עסק דורש תכנון וחשיבה , חשיבה מה המוצר או השירות שאני מציע , מיהו קהל היעד שלי , מה המסר שאני רוצה להעביר לעולם , על איזה בעיה המוצר שלי או השירות שלי עונים ללקוח.
רעננה מאוד מקדמת בעלי עסקים להצלחה , זאב ביילסקי ראש העיר , רועי דינוביץ ראש מנהלת עסקים ברעננה, מיקי כהן מנכ”ל מט”י רעננה עושים רבות למען בעלי העסקים ברעננה. רעננה ידועה כעיר שמושכת בעלי עסקים וכעיר שאחוזי הסגירה של עסקים נמוך יותר מהממוצע הארצי.
על מנת להתחיל לפעול כעסק , יש לפתוח תיק מע”מ, תיק מס הכנסה, מס הכנסה ובטוח לאומי.בשלב הראשון יש להחליט על סוג ההתאגדות , עוסק פטור עוסק מורשה או חברה בע”מ. רעננה שייכת למע”מ נתניה ומבחינת מס הכנסה אנו שייכים לכפר סבא וגם מבחינת בטוח לאומי . בעסקים פלוס ניתן לפתוח את התיקים ישירות במוסדות , מה שחוסך הרבה זמן לבעל עסק קטן ומתחיל.
תכנון נכון של העסק מבחינת כספית זהו המפתח להצלחה ולרווחיות ארוכת טווח של העסק, כמה כסף צריך להשקיע בעסק? מהיכן משיגים את הכסף? הלוואה מהבנק? מהמשפחה? משקיע? איך מתארגנים עם תזרים מזומנים ? כמה כסף להשקיע בשיווק ופרסום? ואיפה בדיוק פייסבוק ?גוגל?
תכנית עסקית היא תוכנית פעולה שמסדרת את כל הנושאים האלו כמו פאזל, שמים מסגרת ואת חלקי הפאזל עד שהתמונה מתבהרת. מהי תוכנית פעולה? בתוכנית פעולה אנו רושמים בטבלה את כל ההוצאות שיש לנו לצורך הקמת עסק כמו שכ”ד חשמל משכורות פרסום ועוד בכל חודש למשך 24 חודשים . אנו עושים הערכות כמה מוצרים או שירותים נמכור ובאיזה מחיר , אלו ההכנסות שלנו. ההכנסות שלנו פחות ההוצאות יתנו לנו את הרווח או ההפסד כל חודש , בתחילת הדרך סביר להניח כי יש יותר הוצאות מאשר הכנסות לכן ניכנס למינוס בטבלה שלנו , נבדוק מה הסכום המכסימלי של המינוס שאנו מגיעים, זהו סכום ההשקעה שדרוש לנו בעסק, אל תשכחו להיכנס את המשכורת שלכם כהוצאה. אם יש לכם את הסכום הזה ועוד קצת ,אתם יכולים להתחיל.
אבל רגע רגע לפני כן , את טבלת הפעילות תמלאו עם איש מקצוע שייתן לכם הנחיות והשלמות, לפעמים שרוצים לפתוח עסק רואים הכול ורוד וצריך לקחת את כל הדברים הבלתי מתוכננים שיקרו לכן בדרך.
אם יש לכם עוד שאלות על הקמת עסק והתהליך, צוות עסקים פלוס ישמח לשרת אותכם, שיהיה בהצלחה.

Check Also

יחסי עובד מעביד מיהו קבלן משנה

יחסי עובד מעביד – העסקתם קבלן משנה או ספק והם הופכים להיות עובדים שלכם?

מאמר זה הוא לא ייעוץ משפטי או ייעוץ מכל סוג שהוא , וכנראה שמה שכתוב …

שולחן ערך לליל סדר גם ב עסקים

שאלות של מעסיקים לקראת חג פסח שכדאי שתדעו את התשובות

האם ערב החג נחשב יום עבודה? כן, במקומות שעובדים 6 ימים בשבוע, כמות שעות העבודה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן