מכירות ללא מכירות

אומרים שמכירות זה  משהו שיש לך או אין לך , נולדים עם זה. זה לא נכון, יש אנשים שנולדו להיות אנשי מכירות זה בא להם טבעי, הם אוהבים את זה ונהנים למכור, יש אנשים אחרים שדיכאו את יכולת המכירה שלהם והסיבה בדרך כלל היא פחד.

ראו את הילדים שלנו יש להם יכולת מכירה מעולה, כל אחד מהילדים שלנו יודע למכור לנו הכי טוב מה הם רוצים, נכון שלפעמים זה בנדנוד בלתי פוסק או שוחד שהם יתנהגו בסדר רק עם נקנה להם, אבל לבסוף הם משיגים את מבוקשם , ראו את עצמכם,אם אתם נשואים , אז ידעתם למכור את עצמכם לבת או בן הזוג שלכם, אתם יודעים איך למכור לבת זוגכם או לבן זוגכם לאיזה סרט או מסעדה אתם רוצים ללכת, ואתם יודעים למכור לחברים שלכם את הסרט או המסעדה שהייתם בשבוע האחרון.

לכל אחד מאיתנו יש יכולות מכירה.

אז למה כאשר אנו רוצים למכור את השירות שלנו אנו פתאום נרתעים?no_fyvnqzau

חלקנו אפילו פוחדים מלמכור את עצמם. אני לפעמים שומעת אנשים שאומרים לי ” אני לא בנוי למכירות” או “אני לא יכול לשכנע אנשים”. אם משהו יעשה עבורי את השיווק והמכירות אני יכול להיות המאמן הכי מקצועי בארץ, מוכר לכם?

אתם השקעתם זמן וכסף על מנת ללמוד את מקצוע האימון לסוגיו , אתם החלטתם להיות מאמנים בישראל. החלטתם להיות בעלי עסק של אימון, על מנת להצליח בכל עסק ,יש ללמוד ולהתיידד עם המילה מכירות ובהמשך עם המילה שיווק, ובעתיד הקרוב גם לאוהב את המכירות והשיווק של העסק שלכם.

בואו נראה איזה כישורים צריך איש מכירות?

  • להקשיב
  • ליצור מודעות
  • לשאול שאלות
  • להיות ערני למה שהלקוח אומר
  • ללמוד כמה טכניקות בסיסיות

זהו איש מכירות של התקופה החדשה. 

מכירות זה משהו שכולנו עושים באופן טבעי ורגיל, אבל כאשר נכנס כסף לתמונה , משהו משתבש בראש שלנו, נכון? פתאום אנו מגמגמים, נתקעים, נעלבים שאומרים לנו לא. מה שפוגע בנו זה הסיפור הפנימי שלנו. אם אני יודעת מה אני מוכרת, אז אני רוצה שלכולם יהיה, אני חייבת שכולם יחוו את  תהליך האימון ואני מוכנה לעשות הכל כדי שכל אדם במדינת ישראל יעבור תהליך אימון ויגיע לתוצאות.

אז מדוע אם מישהו אחד אומר לי לא, אני נעלבת? ואולי חושבת שהשירות שלי יקר או לא מספיק טוב? ואז מורידה מחיר,אולי נותנת יותר שעות, אולי גם משלמת עבור פרסום, ואז מקבלת שיחת טלפון ממנהל הבנק שהוא לא מכבד יותר שקים שלי. 

לא הגיוני שלמדתם השקעתם זמן וכסף ואין לכם אפשרות להתפרנס בכבוד. 

אז קדימה מתחילים לעבוד, בהמשך יש לכם כלי ראשון שיכול לעזור לכם להגדיל את המכירות בעסק.

יוספה דגן

מנכ”ל קבוצת עסקים פלוס

 

 

Check Also

גאנט שנתי - הדרך שלכם להוציא לפועל את תוכנית העבודה

גאנט שנתי – הדרך שלכם להוציא לפועל את תוכנית העבודה

תרשים גנט מסייע לך לתזמן את פעילויות הפרויקט ולאחר מכן מסייע לך לעקוב אחר ההתקדמות …

סוד הדרך המהירה לחזרה לשגרה

סוד הדרך המהירה לחזרה לשגרה

ביולי אוגוסט הכחשנו, בספטמבר חששנו, באוקטובר כשהם הגיעו הכל נעצר לאיטו ורק חיכינו לסופם. אחרי החגים זה כאן. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן