פירמידה של כסף או עסק שיווק רשתי לגיטימי

פירמידה של כסף או עסק לגיטימי של שיווק רשתיעסקים פלוס אינה נותנת ייעוץ בנושא שיווק רשתי – תקראו את המאמר ואת התגובות, תשאלו את עצמכם ותחליטו.

לפני שנים רבות נפוצו בישראל ובעולם תכניות של פירמידת כסף כאשר אנשים שילמו סכומי כסף גדולים על מנת שיוכלו לגייס אנשים אחרים ולקבל חלק מהכסף שהם משלמים. תכניות פירמידת הכסף גרמו להרבה אנשים להפסיד את כל רכושם ואפילו גרמו לקריסת הכלכלה באלבניה. מאמר זה בוחן האם שיווק רישתי הוא עסק לגיטימי ואפשר להצליח בו. המאמר הזה הוא בשבילכם אם אתם נמצאים בתהליך של בחינת עסק של שיווק רשתי, רוצים לוודא שהעסק הוא לגיטימי לפני שאתם מתחייבים אליו ומתחילים להשקיע זמן וכסף, וחוששים ליפול למלכודת של שיטת הפירמידה.

ישנם מאפיינים של פירמידת כסף אשר כולם או חלקים מצביעים על אופייה של התכנית.

האם מבקשים מכם לקנות מלאי על מנת למכור אותו?
יש חברות שמקובל מאד לקנות בהן מלאי (להבדיל מכלי עבודה) על מנת להתקדם בדרגות או אפילו על מנת להתחיל בעסק כדי שתמכרו אותו אחר כך. אל תסכימו לעשות זאת. בעסק לגיטימי החברה היא זאת שתחזיק את המלאי ותאפשר לכם למכור מתוך המלאי שלה. יחד עם זאת ייתכן שתצטרכו לרכוש כלי עבודה והדגמה על מנת שתוכלו להראות ולהדגים את המוצרים. ייתכן מאד שגם תבקשו לרכוש חלק מהמוצרים על מנת שתוכלו להתנסות בהם ולחוות אותם וזאת דרישה לגיטימית, אבל אל תקנו מלאי למכירה. ישנם מקרים בהם בעסק רגיל כדאי לקנות מלאי למכירה, אבל אז יש לוודא שיש לכם יכולת להחזיר. בנוסף חשוב מאד שלא תצטרכו לקנות מלאי על מנת להתקדם בחברה ובדרגות. התקדמות צריכה להיות מתוך מכירה אמיתית ללקוחות אמיתיים ולא מתוך יצירת מחסן מלאי אצלכם בבית.

האם אומרים לכם שכדאי להצטרף כי זאת תכנית חדשה ולראשונים יש יתרון?
אחד המאפיינים של פירמידה הוא שהראשונים מרוויחים והבאים אחריהם בוכים ולא מצליחים להרוויח. כלומר בפירמידה כדאי מאד להיות בין הראשונים. בעסק לגיטימי של שיווק רישתי חשוב מאד שלא רק הראשונים יצליחו אלא שגם הבאים אחריהם יצליחו. בקשו לראות איך אלה שיצטרפו אליכם יוכלו להצליח. אם לבאים אחריכם יש סיכוי נמוך יותר להצליח , הרי זאת פירמידה. בעסק לגיטימי של שיווק רישתי לכל מצטרף יש סיכוי שווה להצליח באותה מידה וכל ההבדל בין מפיץ ותיק למפיץ חדש הוא כמה זמן הם בעסק. בקשו לראות איך מצטרפים חדשים אליכם יוכלו להרוויח כמוכם או יותר מכם. לפעמים נותנים גם הסבר שהשוק גדול והולכים לפתוח מדינות חדשות ואז הפוטנציאל גדל. אבל מה קורה עם אלו במדינות החדשות שיצטרפו אליכם? האם הם יחכו לפתוח מדינות חדשות אחרות על מנת להצליח?

האם אתם אמורים לקבל תגמול עבור הצטרפות של אנשים אליכם (ללא קשר לרכישת מוצרים או כלי עבודה)?
אחד המאפיינים של פירמידה הוא שיש תגמול ללא קשר לרכישת מוצרים. אם עלות ההצטרפות היא גבוהה (מעבר לכמה מאות שקלים בודדים), ואתם מקבלים תגמול על הצטרפות של מפיצים חדשים ללא קשר אם קנו מוצרים , הרי זוהי פירמידה של כסף. מה שמאפיין כאלה ארגונים זה שכולם רצים לצרף אנשים חדשים ללא כל תשומת לב למוצרים ולתועלות של המוצרים, או אפילו לשימוש או תועלת אישית במוצרים. תוכלו להבחין בזה גם ביחס שבין ההסברים על המוצרים לעומת ההסברים על השיטה של השיווק הרשתי. אם ההסברים וההדרכות מתמקדים בשיטת השיווק ולא במוצרים זהו סימן אזהרה רציני.

האם ניתן לקנות את המוצר של החברה במחיר נמוך יותר בשוק (לפעמים מסווים זאת בתשלום חודשי קבוע גדול יחסית לערך המוצרים)?
תבדקו האם המוצרים של החברה או מוצרים זהים לחלוטין נמכרים בשוק במחירים נמוכים יותר. במקרה כזה המוצר מהווה רק מסווה לתנועה של כסף. לפעמים מסווים את התשלום לשכבות המפיצים על ידי תשלום חודשי קבוע כמו באחת מהחברות שמוכרות מוצרי תקשורת. שם משלמים מחיר נמוך עבור שיחה, אולם משלמים מחיר חודשי גבוה עבור השימוש כך שבסופו של דבר עלות השיחה יוצאת יקרה מאד. לי כבר הציעו בעבר עסק כזה כשהייתי זקוק למוצר שלו. כאשר השוויתי מחירים וטענתי שאני יכול לצרוך את המוצר במחיר נמוך יותר קיבלתי תשובה “אתה תשלם פחות ואני אבנה עסק” – זאת הייתה אינדיקציה ישירה לכך שזאת הייתה למעשה פירמידה ולא עסק לגיטימי. כדי להצליח במכירת מוצרים המוצרים צריכים לתת ערך אמיתי למשתמשים ששווה את העלות של המוצר.

האם יש מוצר אמיתי ובעל תועלת בלי קשר להיותך מפיץ?
תבדקו האם המוצרים הם בעלי תועלת לאנשים שאינם מפיצים. דוגמאות לחברות פירמידה הן מערכת לשיווק באינטרנט שכל המטרה שלה היא להפיץ את ההזדמנות לאנשים נוספים שייקנו וישתמשו באותה מערכת לשיווק על מנת לחשוף את העסק לאנשים נוספים. דוגמא אחרת היא מתן ייעוץ בנושא מחשבים, כאשר מי שמצטרף הופך בעצמו ליועץ מחשוב, גם אם לא ראה מחשב בחיים שלו. דוגמא נוספת היא כאשר המוצר הוא שיחות בינלאומיות אבל אף אחד לא משתמש בשיחות האלו כי הוא לא מדבר לחוץ לארץ.

האם אתם משלמים סכום גבוה מאד רק עבור ההצטרפות (לפני שאתם קונים מוצרים או כלי עבודה)?
החברה לא צריכה לגבות סכום גבוה עבור ההצטרפות. לגיטימי לדרוש תשלום של עד כמה מאות שקלים, אולם לא לגיטימי שמישהו מהמפיצים יקבל כסף רק עבור זה שאתם הצטרפתם ואפילו לא קניתם מוצרים. זה אחד המאפיינים החזקים של פירמידה. אחת החברות החדשות הפעילות בארץ בתחום תוספי המזון, גובה סכום של 1000 דולר עבור הצטרפות, והרבה אנשים כבר הרוויחו שם כסף מבלי שיש לחברה עדיין מוצר שמשווק לקהל המפיצים והלקוחות. ממה שלמדתם, מה דעתכם על החברה הזאת? פירמידה או לא?

האם יש מישהו שמקבל תגמול גבוה יותר על מכירה מאשר מי שמכר את המוצר בפועל?
חשוב שמי שמבצע בפועל את המכירה יקבל את התמורה הגבוהה ביותר, גם אם הוא רק הצטרף לעסק, אחרת המאפיין הוא שמישהו למעלה מרוויח על הגב של מישהו שמוכר.

האם מבטיחים לכם שהמוצרים עושים פלאים מבלי להראות לכם הוכחות ותוצאות אמיתיות?
יש חברות שיווק רשתי עם מוצרים נהדרים, אבל קורה לא פעם שהסיפורים שאתם שומעים לא מבוססים. בדקו את הסיפורים. תשאלו שאלות. תבקשו חומר כתוב והוכחות. זה שיש מכשיר עם נורות אדומות מהבהבות שמוציא מספרים שונים , עדיין לא מוכיח שהמוצרים הם אכן בעלי תועלת מרובה כמובטח. בקשו לדבר עם אנשים רבים ככל האפשר שהמוצרים עזרו להם. בקשו לראות איך המוצרים יכולים לעזור ולהשפיע עליכם עוד לפני שאתם מצטרפים.

האם מזמינים אותך לאירוע ושם מנסים לשכנע אתכם להצטרף?
הימנעו מלחתום על כל מסמך בסופו של אירוע או בכל סיטואציה יוצרת לחץ. בקשו לחשוב על העסק הרשתי ולבדוק שוב ולעומק.

כסף קל ומהיר
אין כסף קל ומהיר בשיווק רשתי. שיווק רשתי זאת התמדה ועשייה לאורך זמן ורק כך מגיעים להצלחה. בעסקי פירמידה יבטיחו לכם כסף קל ומהיר והיזהרו מכך.

חברה חדשה לעומת חברה ותיקה
אחד המאפיינים חברות חדשות הוא שרובן נעלמות באיזה שהוא שלב וכל המפיצים מאבדים את כל הנכס שבנו. בדרך כלל בטווח של שנתיים עד שלוש מהקמת החברה, בוחנת רשות הסחר הפדראלי האמריקאית את מאפייני החברות וסוגרת את כל חברות הפירמידה. סביר להניח עקב כך שחברות ותיקות ששורדות למעלה מעשר שנים בשוק הן לא פירמידת כסף אלא חברות לגיטימיות. זה לא אומר שהן עובדות נכון או מאפשרות למפיצים להצליח, וזאת צריך לבדוק לעומק עבור כל חברה וחברה. בדקו גם האם החברה עובדת בשוויץ. בשוויץ קיימים החוקים הכי הדוקים לגבי חברות שיווק רשתי וחברות לא לגיטימיות לא יכולות לפעול שם.

שימו לב שאנשים אשר משתתפים בפירמידה לא תמיד יודעים שהם לוקחים חלק בפירמידה.
מסיבה זו חשוב שתיבדקו את העסק ברצינות בעצמכם, גם אם חברכם הטוב הוא זה שממליץ. ייתכן שהוא לא יודע שהוא נוטל חלק בפירמידה.

אם מופיע אחד או יותר מהמאפיינים הללו, היזהרו שלא ליפול במלכודת של פירמידת כסף.

ותיזכרו שעסק של שיווק רשתי הוא עסק ככל עסק אחר שדורש עבודה קשה וההצלחה אינה מובטחת.

בעקבות שאלות שעלו אנחנו מפרטים מאפיינים של עסקים רגילים שאינם שיווק רשתי כאשר אלו שבוחנים הזדמנויות של שיווק רשתי מתבלבלים בין להיות בעל עסק לבין להיות שכיר:

צריך לשלם עבור הדרכה – כל בעל עסק משלם עבור הדרכות שמספקות לו ידע על המוצרים שהוא מוכר, על איך לנהל את העסק ועל איך להיות מנהל יותר טוב. אף אחד לא מממן את זה עבורו.

צריך לשלם עבור מפגשי היכרות – בעלי עסקים צריכים לא פעם לנסוע לתערוכות בחו”ל, לשלם עבור כל ההוצאות, לארח ספקים לארוחות ולשלם בעבורם, כך שבתהליך בחירת ספק המוצרים לעסק שלך צריך להוציא הרבה הוצאות. כל עוד התשלום עבור ההיכרות לא הופך להיות מהות העסק של הספק שלך זה לגיטימי.

אף אחד לא משלם על השעות הרבות של העבודה – כבעלי עסק אתם לא שכירים שמשלמים לכם עבור שעות. בעסק אתם מקבלים תשלום עבור ערך שאתם מביאים כאשר אתם מוכרים מוצרים/שירותים. בעלי עסק יודעים שאין להם גבול לשעות שהם עובדים, אם הם באמת מחויבים לעסק שלהם. רוצים שכר עבור שעות העבודה שלכם, אז תבחרו להיות שכירים ולא בעלי עסק.

צריך לשלם עבור חומרי פרסום – אתם בעלי העסק ותיהנו מהתמורה כאשר הפרסום יניב תוצאות ואתם אלו שצריכים לממן את חומרי הפרסום.

שימוש באמצעי שכנוע עצמאיים על מנת להתמיד ולא לוותר – כל בעל עסק אמיתי חווה קשיים , בעיות, לחצים, הפסדים ועוד. הרבה בעלי עסקים גם חוו לחצים מהמשפחה האוהבת ובאמת דואגת להם ומחברים שהציעו להם לוותר על העסק שלהם ולחזור להיות שכירים. קשה מאד להתגבר על הקשיים האלו. בשיווק רישתי לוקחים אנשים שמרביתם לא מבינים מה זה עסקי ומלמדים איך להיות מחוברים לחזון שלהם ולהתמיד למרות כל הקשיים. אתם יכולים לשאול את עצמכם שאלות מוטיבציה כמו האם אתם רוצים להיות עשירים? האם אתם רוצים להיות עצמאיים? הכלים האלו הם כלים שכל בעל עסק מנוסה ומצליח מכיר ונעזר בהם באופן יומיומי. יש כאלה שקוראים לזה שטיפת מוח אבל בפועל כל בעל עסק עושה לעצמו כמעט מדי יום שטיפת מוח כזאת על מנת לבנות לעצמו את העסק המצליח.

שטיפת מוח – עד שהחלטתם שאתם רוצים את העסק אתם צריכים להיות עירניים מול שטיפת מח ולקחת את ההחלטה הנכונה עם כל המידע. ברגע שהחלטתם אתם צריכים כל שטיפת מח שתסייע לכם להצליח. אנחנו מכירים הרבה בעלי עסקים שהולכים לקורסים והרצאות של מודעות עצמית וצמיחה, משלמים עשרות אלפי שקלים על מנת שיעזרו להם על ידי שטיפת מוח שתעצים אותם ותחזק אותם בדרך להצלחה. שטיפת מח אינה דבר פסול עם משתמשים בה בצורה נכונה ומודעת.

תשלום עבור זיכיון – בכל עסק של זיכיון דורשים תשלום עבור הזיכיון. הזיכיון כולל את הזכות להשתמש בשם המוצרים/העסק , למכור מוצרים, להשתמש בשיטות המיוחדות של עסק וליהנות מיתרונות משותפים כמו פרסום, כוח מול ספקים ועוד. אם אתם רוצים להיות זכיינים של רולדין, ארומה או של מקדונלד תצרכו לשלם סכום גדול של מאות אלפי שקלים ויותר לפני שתינתן לכם הזכות להוציא מיליוני שקלים על הקמת הסניף. גם יחייבו אתכם לעבוד בסניפי הרשת (או באוניברסיטה של מקדונלד ) על חשבונכם ללא שכר במשך חודשים רבים על מנת ללמוד על העסק. אין בעיה בתשלום עבור זיכיון של שיווק רשתי אלא כאשר הזיכיון הופך להיות העסק עצמו והמוצר עצמו ומי שמביא אותך לעסק מקבל הכנסות מתוך הזיכיון ולא מפעילות העסק ומכירות המוצרים.

קניית מלאי – בעסקים רבים אתה חייב לקנות מלאי עבור העסק. לפעמים היצרן/ספק מאפשרים להחזיר סחורה ולפעמים לא. דמיינו שהחנויות היו יכולות להזמין כמה תחפושות לפורים שהן רוצות בלי להתחייב למכור ובסוף פורים יחזירו את כל הסחורה לספק התחפושות. במקרה זה ספק התחפושות יפשוט את הרגל בוודאות. אותו דבר לגבי מצות בפסח ודבש לראש השנה. מסיבה זאת החנויות צריכות להיות אחראיות ולהזמין בהתאם לכמות שהן יכולות למכור. בעייה ידועה היא עם ספקים לרשתות השיווק הגדולות. רשתות השיווק מרשות לעצמן לחייב את הספקים לקבל החזרת סחורה ללא הגבלה, מתי שמתחשק להם ומתי שהן רוצות וזה הכניס ספקים לא מעטים לקשיים פיננסיים ופשיטת רגל. הבעיה היא כאשר מחייבים אתכם לקנות סחורה בלי שתהיה לכם יכולת למכור את הסחורה הזאת ללקוחות ואתם בפועל קונים סחורה למלאי רק כדי להתקדם בדרגות.

עסקים פלוס אינה נותנת ייעוץ בנושא שיווק רשתי – תקראו את המאמר, תשאלו את עצמכם ותחליטו.

(C) כל הזכויות שמורות – אין להעתיק את המאמר או חלק ממנו ללא אישור בכתב של עסקים פלוס

Check Also

אקוויטי האקינג

מה זה אקוויטי האקינג ולמה כל בעל עסק צריך

האם נכסים זה משהו שהייתם רוצים שיהיה לכם? האם בעלות על נכסים יכולה לקדם את …

תוכנית עסקית להקמת עסק חדש

איך בונים תכנית עסקית

תכנית עסקית היא הבסיס למחשבה על התהליך להקמת העסק. התכנית צריכה להקיף את כל המרכיבים …

141 comments

 1. תודה התגובה שלך עזרה לי מאוד

 2. אחרי שראיתי עדות מצמררת של ילד בן 20 בשם דניאל שאחד המוצרים עוזר לו להתגבר על הכאבים של מחלת הקרוהן שממנה הוא סובל – הבנתי ש90% מהתגובות כאן נובעות מחוסר ידע. הבחור סיפק בדיקות דם ומכתבים מרופאים מטפלים שהמוצר אכן עזר לו להרגיש טוב יותר. תבחנו את המקורות שמהם אתם ניזונים.

  • פולני אלמוני

   איזה שטויות במיץ , אם זאת הייתה תרופה לקרוהן זה היה שווה פרס נובל ושוק של מאות מליונים ומליארדים , עדות אחת לא אומרת כלום וכנראה שלאדוני אין הבנה בסיסית במדע ובמדע הרפואה בפרט , שרלטנים בני שרלטנים שימכרו גם את אמא שלהם בשביל כסף.
   אחד זה עוזר לו לפצעים בעור , אחד לקרוהן , אחד לסרטן , אחד לציפורן חודרנית , אפשר פשוט לסגור את כל הרפואה המודרנית כי זה מרפא את הכל!

   מילא היו מתמקדים במשהו אחד שזה היה עוזר לכולם אבל אין דבר כזה תרופה שפשוט מרפאת הכל ואתם לא יותר מעובדי אלילים

   • רואים שאדוני מתכווח עם עובדות ובדיקות מעבדה. אין לך ולו ידע בסיסי אודות המוצרים עצמם. הכדורים עשירים בפרוביוטיקה וברזל במינון גבוה – לכן זה עוזר בתפקוד היומיומי של חילה קרוהן שסובל מאנמיה. חבל שאנשים משמיצים לפני שהם בודקים את זה לעומק. תחפש את העדות שלו ותראה לבד.

   • חברה!
    שימו לב!
    כל התגובות על השמצות כאן והאמת של **** BIHP ובכל פורום אפשרי זה סוכנים שלהם
    החברה הזאת היא באמת *****!!!!!
    מנסיון אישי!!!!!!

    אל תנסו להתקרב למקום הזה, עושים לכם שטיפת מח ומוציאים לכם את הכסף מהארנק!
    זהירות!!!!!!!!!

 3. מה לגבי WOURLD VENTURES או TRAVELOR?

 4. מה לגבי WOURLD VENTURES ???????????????????????????????????????

 5. טוב חברים
  האמת מהתגובות שלכם שהן קצת (נבובות) אני חייב להגיב לכם בסרטון נחמד
  צפו בו בסרטונים
  תלמדו קצת
  תקראו קצת
  תעשירו קצת
  רק קצת וכל דבר
  אולי תלמדו קצת יותר ולא תזרקו מילים כמו כת ושטיפת מוח
  המוח של כולנו מלוכלך – בשטויות
  אל תזלזלו בתעשייה שמזינה היום את העולם במיליארדי דולרים והמון תרומות

  אז הנה הסרטון
  לנבונים מאיתנו תקשיבו עד הסוף
  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXxxx
  יום טוב לכולם

 6. אחת שהיתה שם

  B:HIP זו תרמית.
  B:HIP זו הונאה.
  B:HIP זו כת כלכלית שמנצלת את מצוקת העבודה, את העובדה שצעירים לא מוצאים עבודה, מפתה אותם בכנסים בינלאומיים שכל תכליתם לגייס עוד פריירים.
  אם אתה עובד או עובדת בבי היפ עכשיו – תתעורר!!! עובדים עליך. תצא כל עוד לא שרפת את המשפחה והחברים. תתעורר, צא מהשטיפת מוח.
  B:HIP זה גניבת התמימות.
  עובדי B:HIP תצילו את עצמכם ותפסיקו לפתות עוד אנשים תמימים.
  אני מקווה שהמנוע של גוגל יעלה את האתר הזה ראשון בחיפוש וימנע אסונות רבים. אמן.
  אתם חוטאים ומחטיאים.

 7. שלום לכולם !!
  בי היפ זו התרמית הכי גדולה שיש היום !
  זה כולל שטיפות מוח
  זה כולל עבודה בלתי פוסקת
  זה כולל 0 רווחים אל מול השקעה בלתי נגמרת !
  זה כולל הפסקת הקשר עם החברים המשפחה ובני הזוג בשביל החברה הזאת – והטירוף הוא – שאין פה רווח !! זה תרמית !!

  אנחנו נעשה נעשה הכל, אבל הכל, כדי לגרום לזה שהחברה הזאת תיפול.
  לי אישית יש חבר שם, והוא חושב שכל עולמו זה שם, ובתכלס – אין לו כסף, חברים, אהבה.. שום דבר!!

  מי שהולך לכנסים כדי להצטרף, תסמכו עלי – תברחו משם !! תצילו את עצמכם!!
  מי שהיה שם, בבי היפ, תצרו איתנו קשר! תעזרו לנו לחשוף מבפנים את הכת הנוראית הזאת! בבקשה מכם!!!

  bhipscam@gmail.com

  • אפשר לשמוע קצת בהרווחה על דעתך בעניין? למה 0 רווח אל מול השקעה בלתי פוסקת?

  • אל תאמינו לשקרים

   חברה שכבר 13 שנה בעולם ו8 שנים בישראל שמחזיק גן בתקופת הקורנה משרדים בהרצליה פיתוח , 0 רווחים זה שקר כי עם החברה או אנשים בחברה לא היו מרוויחים אז היא לא הייתה קיימת כבר מלפני 5 שנים דיי לשקר כול המפיצים של החברה עצמעים כולם משלמים מסים ככה שגם החברה מכניסה כסף למדינה וגם מפיצים אלה שקרים אני מאמין שזה קשור לחברות התקשורת שלא אוהבת את השיווק שלנו במדיה חברתית אם רוצים שנשלם לאם אל שוויק ואנחנו לא פועלים ככה השיווק שלנו זה רק מלקוח מרוצה

   • מסכימה בהחלט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    הצטרפתי לפני כחודשיים כך שאני אפילו לא מפיצה בכירה ואני כבר מצליחה, ומעניין אותי לדעת *כמה זמן* כל המתלוננים פה באתר עשו את העסק, ואם הם קראו בכלל את הכתבה לעומק!!! לפי הקריטריונים פה ביהיפ היא בדיוק שיווק רישתי ו*לא* פרמידה, אתם בכלל שמים לב מה אתם קוראים???????
    מבלבלים את השכל, אתם מעצבנים אותי!!! כולנו מקבלים אותה הדרכה אבל במקום להודות שלא עשיתם מה שאמרו לכם אתם עובדים על עצמכם בעיניים שאתם הקורבן ומאשימים את כל העולם ואשתו בזה!!!
    ביהיפ פותחת עסקים, נקודה.
    בעל עסק צריך להשקיע ולשווק את העסק שלו. אז נתנו לכם כלים אבל זה העסק שלכם, ואם אתם סומכים על זה שאתם עובדים מהבית ולא צריכים להשקיע-טעיתם!
    תהיו כנים אם עשיתם בדיוק את הנדרש או שתפסתם רגליים קרות כי התפדחתם לשווק מוצרים של העסק שפתחתם. ותפסיקו ללכלך על כולנו.
    אל תגידו זה לא עובד, לי זה עבד, להרבה אחרים זה עבד, אז א”א להגיד “זה לא עובד”, כי זה שקר! זה עובד, רק יש כמוכם שלהם זה לא עובד, כי הם לא היו מוכנים לעבוד קשה לאורך זמן ולחכות עד שהעסק שלהם יניב רווחים, במקום זה הם מוותרים לעצמם ופורשים ומעדיפים לבכות על מר גורלם שהתחילו.
    לא הבנתי, בית המשפט שלנו שאוהב תביעות לא שמע על ביהיפ? המדינה סתם מוותרת לחברה כבר 10-15 שנה?? זה בדיוק מה שכתבו בכתבה, שחברות פרמידה נעלמות מיד אבל שיווק רשתי זה עסק יציב של שנים, קראתם את זה, או שכל מה שהיה לכם בראש זה לכתוב את התגובה??? החברה פועלת בלמעלה מ-20 מדינות ועדיין יש לאנשים את התעוזה לומר שזה לא עובד???
    יש לנו מוצרים שמייצרים תוצאות ויש עדויות של לקוחות שאשכרה אפשר להתקשר ולשאול אותם. מה אתם רוצים מהחיים שלנו, מהחיים שלי כמפיצה, כשאני עושה מה שצריך ומרוויחה ואתם לא?????
    מה לא הבנתם שכתוב בכתבה, חבר’ה חופרים שכמותכם שנמצאים בכל פינה כדי לתרץ את העצלנות שלהם והפרישה המהירה כהונאה???? כפיות טובה כלפי הארגון שהשקיע בכם, ואפס ידע שלכם בשיווק רשתי.

 8. הייתי היום בכנס של bhip. ידידה התקשרה ואמרה לי תבוא ותראה זה טוב, זה מתאים לך, זה סוג של פרויקט, תבוא והחיים שלך ישתנו.
  כבר מלכתחילה הכל נשמע מוזר. חוץ מזה שהיא התעקשה אפוא לא לתת פרטים, משהו בטון שלה נשמע.. לא חברי. זר. מתחנף, כאילו היא מנסה למכור לי משהו. האם החיים שלי השתנו? מסתבר בדיעבד שהיא דיברה אלי לא כאל ידיד, אלא כאל לקוח.

  אז אני לתומי התחלתי להריץ תרחישים בראש, כנס הייטק? תחרות כשרונות? אולי סתם הרצאה משעממת? בחייאת חמישי בערב תנו לי לצאת קצת לבירה עם החברה. הסקרנות בסופו של דבר הביאה אותי. ככה שהגעתי בראש פתוח, לכנס בבניין נאה ברמת גן. ראיתי מסביבי המון אנשים שנראו אינטליגנטים, אז אמרתי לעצמי שאפו, שהזנחתי את עצלנותי היום והגדלתי להגיע הנה.
  בליווי אותם לובשי חליפות, העונדים תג הייטקיסטי משהו הנושא את הכיתוב b:hip, נכנסנו לחדר הרצאות עם לוח והלוגו של החברה. אז אנחנו בעידן האינטרנט גבירותיי ורבותיי, אז שלפתי פלאפון ואחרי חיפוש קצר.. הבנתי שבחברת הפיתוח של הסטרטאפ הישראלי הבא (אפליקציה שתעביר אחוזים בסוללה במגע מפלאפון לפלאפון אולי? הסוף ל”תעביר תמטען יש לי אחוז פחות”!) אני כנראה לא ישתתף. כן, התחלתי לחשוד בזה שאין מבחני כניסה.
  אבל אני אוהב ללמוד, אז הכרחתי את עצמי להמשיך לשבת ולראות מה זאת החברה הזאת שהביאה כל כך הרבה אנשים צעירים לכאן בחמישי בערב.

  נכנסה לה בחורה שכבר מההתחלה תיארה עד כמה היא מתעוות את המסלול “הרגיל” של החיים. להשתחרר ו”לקרוע את התחת”. למי יש כח היום לקרוע את התחת? אולי רק לעובדי ניקיון, חקלאים בשדה, פועלים בבניין, רוסים במסלול לאסטרופיזיביוכימיה מולקולרית בטכניון (אין על סטריאוטיפים). אה רגע, מסתבר שכל מי שמעביר כרטיס מתשע עד חמש, גם הוא נכלל בקבוצת קורעי התחת.
  הם פראיירים. כולם עובדים כדי להגשים את החלומות של אחרים, כולם יהפכו למיותרים בגיל 40 וישארו בלי רובל על התחת. ובכן מה את מציעה גברת נכבדה, רק בת 23, איך נתפרנס (אה סליחה, נרוויח כל הרבה כסף שנוכל להזמין את שלדון אדלסון לוויסקי ולשוחח איתו על מחירי העגבניות בארץ ) ולא נצטרך לעבוד כל החיים? מה השיטה שלך?
  ורגע, איך לא שמעו על זה קודם? שאלה שתמיד לא שואל אף אחד, אף פעם.

  אז אני אחסוך מכם בתוכן המפגש שהעביר עוד מישהו בחליפה יוקרתית, לא זוכר את שמו. היו דיבורים על הצלחה בחיים ועל כישלון, כמכפלה של כסף ופרסום(ממש הנוסחא שמתארת את היקום), על ‘אבא עשיר אבא עני’, על כך שכדי להצליח צריך ללמוד רק מהמומחים בתחום, מאלה שכבר עשו את זה, כמו דונאלד טראמפ (האיש והאגדה) ולא להקשיב להורים ולמשפחה, כי מה הם מבינים?? הרי הם לא עשירים, הם מקבוצת קורעי התחת ואם נלמד ונקשיב להם.. אז גם נהיה כמותם. כן גבירותיי ורבותיי, ההמלצות של אמא שלכם שוות לנייר שממנו טראמפ מנגב את התחת. בעצם הרבה פחות, בכל זאת.
  פה התחלתי להרגיש שמדובר ממש בכת. לוקחים ילדים (אני אפילו רב”ט לא קיבלתי!) ומלמדים אותם, כלשונם, מה שלא לימדו אותם בבית ספר. ולמה לא לימדו? “המורים לא יודעים. אם ידעו את השיטה, הם לא היו מורים”. כן כן ילדים, להיות בחיים מורה (או מה שההורים שלכם הגיעו אליו) נחשב לכישלון. מרינה שלימדה אתכם 5 יחידות מתמטיקה בסך הכל הכינה אתכם לחיים של עוני שבהם תגשימו חלומות של אחרים ותעבדו כמו עכברי מעבדה. מי זה בני גורן, למה לא קראתם ספרים של טראמפ?
  אז מה עוד היה שם:
  עד כמה אנחנו מחוברים לרשתות, עד כמה גדול המעגל חברים שלנו שם (זה כולל גם את ההוא שישב לידי בלשכת הגיוס ושוחחתי איתו 10 דקות על מהות התפקיד כתב צבאי?) ואיך אפשר כביכול לעשות מכל זה כסף. כן, זאת בעצם השיטה. סוף סוף הגענו לתכלס.

  אחרי אינספור דיבורים מסביב, (בערך כמו מה שאני עושה לכם עכשיו) קצת הומור והרבה תשומת לב והתלהבות מהקהל (אני יכול לקחת בחזרה את התואר אינטיליגנטים?), הגענו לשיטה. פה אתם וודאי מבינים שמדובר במכירת מוצרים שאף אחד לא צריך אותם לקהל החברים (לקוחות) שלכם ולגייס עוד חברים (עובדים) שלכם כאשר כל מה שהם ימכרו יכניס לכם עוד עמלות. כן, כמו בפירמידה – הראש מקבל כסף באופן פסיבי מכל המכירות של אלה שתחתיו.
  ובכן אם היו אומרים את התכלס לפני כל שטיפת המוח, אולי היו נדלקים נורות אדומות. אבל אחרי כל ההסברים על למה לסגוד לאנשים עם משכורת חודשית של 7 ספרות, קל לכל אחד לחשוב שהוא הולך להיות בראש פירמידה ולעשות סכומים אקספוננציאליים של כסף.

  מה שהם לא העלו בדעתם אפילו זה שלפירמידה כבר יש ראש. כן, אותו עשיר אחד שמחבק פרארי שאליו הקדיש המרצה חצי שעה שלמה. יש גם שורה שנייה לפרמידה, עוד סיפורים על אנשים שהרוויחו סכומים במהירות. רק חדי העין יכולים לשים לב שאותם אנשים הרוויחו הרבה אבל פחות.. מהראש ומכל אלה שהיו לפניהם – מעליהם בפירמידה. יש גם שורה שלישית.. כן, אז לאיפה בדיוק אנחנו אמורים להיות מגוייסים? לתחתית. אנחנו הולכים לעבוד קשה ולהרוויח סכומים זעומים, ובעיקר להפסיד. אנחנו הולכים להרוס את הקשרים שלנו אם החברים ולהפוך אותם לקשרים עסקיים. להרוס את הפרופיל בפייסבוק. להפוך אותנו לפרסומת מאוסה מהלכת.
  ובדרך אנחנו הולכים לגרום לראשי הפירמידה הבודדים.. להתעשר יותר. אנחנו נעזור להם להגשים את החלומות שלהם. אירוני קצת, לא??

  אז אם גם אתם חושבים שהמורים לא מבינים כלום, המודלים לחיקוי שלכם הם אנשי עסקים בחליפה יוקרתית, אין לכם בעיה למכור את אמא והחברים שלכם בשביל עוד כמה עשרות דולרים, ברכותיי חברה, אתם קפיטליסטים טהורים ולכם מתאימה השיטה הזאת. אם תצליחו למכור משהו אחד שכבר אלף איש מנסים למכור, ברכותיי. אתם תצטרכו הרבה יותר מאחד כדי לכסות על ההשקעה הראשונית, ובקיצור תצטרכו לעבוד קשה כדי לא לצאת מופסדים. כבר לא כסף מהיר וקל.

  אותה ידידה שהזמינה אותי, בשביל שהעניק לה כסף, לא חשבה על טובתי ועל זמני. (כן ביחד עם זמני הנסיעה בזבזתי 7 שעות על הערב הזה). היא הסתכלה ברשימת הקשר שלה ובשם שלי ובמקומו ראתה רצף של $$$$. אכן ידידיי, כסף מעוור עיניי חברים.

  • כנראה וניפגשנו, ולאחר שחזרתי הביתה (כשכל הראש שלי מלא בשטיפת מוח) וספרתי על זה שניסו לגבות מאיתנו 1200+$ הוריי (שמתעסקים בזה) התחילו לצחוק ופשוט אמרו ששטפו לכולנו שם את המוח, והם עושים את זה טוב בעזרת בניית מצגות ומפגשים ע”י פסיכולוגים כדי שזה יוכל לעבוד עלינו..

  • יוני בן דוד

   לחייל שלום,
   אהלן אשמח אם תוכל לשלוח לי מייל ארצה לדבר איתך על מספר דברים.
   Yonibd12@walla.co.il

 9. עסקים פלוס המקום להגשמת החלום העסקי שלך

  לעסקים פלוס אין כל מידע לגבי חברת ביהיפ או לגבי חברות שיווק רישתי אחרות.

  עסקים פלוס אינה נותנת ייעוץ בנושא שיווק רשתי – תקראו את המאמר ואת התגובות, תשאלו את עצמכם ותחליטו.

  • יזם נדלן ומשווק רישתי

   בתור אדם בוגר ואחד שעוסק בתחום הנדלן אני חייב לציין שאנשים מדברים פה מתוך חוסר ידע וניסיון.
   אף אחד לא יכול להגיד שלעסוק בנדלן ולהיות ייזם נדלן זה קל ובטח שלא בסכומים שצריכים להשקיע.(“קבל חצי מיליון ממשקיע”) לא יודע איפה אתה חיי אבל רוב המשקיעים לא נותנים חצי מיליון סתם ובטח שלא בקלות שציינת.
   שיווק רישתי הוא עסק לכל דבר וכמו בעסקאות נדלן צריך להבין לאן אתה ניכנס ומה הפוטנציאל העיסקי שיש.
   כמו שלא כל יזם נדלן מצליח ככה גם לא כל מי שעוסק בשיווק רישתי מצליח. ההבדל הוא בסיכון וברווח הפוטנציאלי .
   לגבי ביהיפ שכל אחד יעשה את מה שהוא חושב לנכון אני רק יכול להמליץ לקרא קצת לפני ולהבין שמה שהחברה הזאת עשתה ,לא עשתה אף חברת שיווק. ממליץ לכולם לקרא קצת מאמרים מבוססים ואמינים ולראות שעם עובדות איאפשר להיתווכח. תמיד יהיו אנשים שלא מסכימים וזה בסדר. אבל יש הבדל בין לא להסכים ובין להציג תגובות שיקריות ולא אמינות.

   • יזם כיום ומשווק רשתי בעבר

    אני יגיד לך יותר מזה. ככל שאתה עולה בסכומים ככה אפילו עוד יותר קל להוציא את הכסף, כל עוד מדובר בעסקה יפה עם רווח יזמי מכובד כמובן. וכן עסקאות טובות לא צומחות על העצים אבל הם גם לא כאלה קשות למציאה אם אתה נחוש, רציני, ומוכן לתהליך למידה. מזכיר קצת תהליך התפתחות בשיווק רשתי אם תשאל אותי.
    שוב כפי שתראה בתגובותיי איני פוסל פה דבר על הסף, פשוט אומר שיש עוד המון דרכים להצליח אם אין לך כסף ושלא יאכילו אתכם לוקשים שאם זה לא שיווק רשתי אז אין דרך אחרת,שהיא לא להמציא את הגלגל, כדי לצאת ״ממירוץ העכברים״.

 10. יש הבדל בין שיווק רשתי לפירמידה.
  רוב האנשים לא באמת מכירים אפשר לראות בויקיפדיה. אני מניחה בויקיפדיה טיפה יותר מקור מהימן מאתר עסקים פלוס אבל סבבה.
  בכל מקרה אני מכירה כמה חברים טובים שעושים שיווק רשתי בכל מיני חברות כמו : סאנריידר, ביהיפ, הרבלייף וכו.

 11. אני עובר פה על התגובות ואני בהלם.

  רמת הבורות וחוסר ההבנה פשוט לא תיאמן.
  לכל המגיבים שיודעים כל כך טוב ומשמיצים בלי הכרה על בסיס הבנה לקויה ממה שחוו במפגשים – האם קראתם את המאמר?
  האם הבנתם את המאמר?

  יש הבדל תהומי בין פירמידה לחברת שיווק רשתי וקריאה מעמיקה של המאמר יכולה לעשות סדר אצל כל המגיבים, חבל שלא הקדשתם כמה דקות לקרוא את ההבדלים.

  שיווק רשתי זה אולי אחת ההזדמנויות הטובות ביותר לצבור הון בזמן יחסית קצר. חבל שאתם מבזבזים את הזמן על לכתוב שטויות ולהשמיץ חברה על בסיס חוסר ההבנה וחוסר הידע שלכם בנושא, במקום ללכת וללמוד על מה מדובר.

  רוברט קיוסאקי כתב ספר שלם על הנושא – בית ספר לעסקים
  ממליץ לכל אותם מגיבים שמשמיצים לשווא להיכנס ליוטוב וללמוד דבר או שניים.

  לכל אותם משמיצים –
  האם מישהו הבטיח לכם משהו? האם מישהו אמר לכם שזה כסף קל? האם עשיתם את הבדיקות שלכם שאתם כל כך בטוחים שזו רמאות ושהמוצרים לא טובים כמו שאומרים שהם?

  זה לא ייאמן איך אנשים שומעים מה שהם רוצים לשמוע….
  אף אחד לא אמר שזה כסף קל, ההיפך הוא הנכון – מדגישים באופן מאוד ברור שזו עבודה קשה, יותר קשה מאולי כל עבודה אחרת.
  חבל שאת שארית חייכם אתם הולכים להעביר בשגרה שוחקת במשך עשרות שנים רק בגלל חוסר היכולת שלכם לראות דברים בצורה קצת יותר רחבה…

  לכל אותם אנשים שמגיעים לכאן בגלל שחיפשו קצת מידע על ביהיפ – תעשו לעצמכם טובה ובמקום לקחת ברצינות את כל התגובות העלובות שנמצאות פה, פשוט תקראו את המאמר ותנסו באמת להבין אותו.
  בנוסף ממליץ לכם להיכנס ליוטוב וללמוד מאנשים שמבינים כנראה קצת (הרבה) יותר טוב מכל המגיבים כאן לגבי מה זה שיווק רשתי.
  תכתבו ביוטיוב –
  Jim rohn
  Tonny robinns
  Randy gage
  Robert kiyosaki

  Build your dream before someone else will hire you to build theirs

  • פולני אלמוני

   יא אוסף של קלישאות ניו-אייג לא להאמין כמה שטויות אתה מפזר בדקה , ביהיפ היא כת לא פחות ולא יותר , לוקחים כמה ילדים אחרי צבא שבאים עם מכופתרות כדי להרגיש חשובים ומוכרים להם שיש להם עסק כדי שבפעם הראשונה בחייהם הם לא ירגישו לוזרים, אף אחד שם לא מדבר על המוצרים בכלל כולם עסוקים ב״לבנות את הרשת״ זאת פרמידה בריבוע עם מינימום כיסוי כדי שישאר חוקי.
   אז תמשיך לחיות בסרט שאתה הולך להתמליין ממים בצבע בזמן שאנחנו הסאחים עובדים בעבודות מעפנות אבל האמת שכרגע אתה לא עושה כסף וגם לא צובר שום נסיון או השכלה אז נתראה בגיל 40 ותזכור, אני אוהב להגדיל את המיפס שלי בהזמנה

  • יזם כיום ומשווק רשתי בעבר

   קח את כל מה שאמרת פה ואת השכל שלך (כי לפי היכולות הורבליות שלך נראה שאתה בחור חכם) ותיישם את זה בעוד מיליון ואחת תחומים שיכולים להניב לך הרבה יותר משיווק רשתי. יגידו לך שמה שזאת הדרך היחידה ובתחומים אחרים צריך כסף והשכלה אבל זה ממש לא נכון.רוצה דוגמא קטנה?
   למשל במקום לשכנע ערמות של ילדים שלא מבינים מהחיים שלהם כל יום שיתנו לך כמה מאות או אלפיי שקלים כדי לפתוח יעני סוג של עסק זכיינות עם מוצרים נורא ספצפיים, יהיה לך הרבה יותר קל לשכנע משקיע לתת לך חצי מליון שקל על עסקת נדלן נחמדה שבה הוא יכול להרוויח תשואה נאה ואתה יכול לגזור את הקופון (הלא כל כך קטן) שלך.

   • יזם נדלן ומשווק רישתי

    בתור אדם בוגר ואחד שעוסק בתחום הנדלן אני חייב להגיד לך שאתה מדבר מתוך חוסר ידע וניסיון.
    אף אחד לא יכול להגיד שלעסוק בנדלן ולהיות ייזם נדלן זה קל ובטח שלא בסכומים שצריכים להשקיע.(“קבל חצי מיליון ממשקיע”) לא יודע איפה אתה חיי אבל רוב המשקיעים לא נותנים חצי מיליון סתם ובטח שלא בקלות שציינת.
    שיווק רישתי הוא עסק לכל דבר וכמו בעסקאות נדלן צריך להבין לאן אתה ניכנס ומה הפוטנציאל העיסקי שיש.
    כמו שלא כל יזם נדלן מצליח ככה גם לא כל מי שעוסק בשיווק רישתי מצליח. ההבדל הוא בסיכון וברווח הפוטנציאלי .
    לגבי ביהיפ שכל אחד יעשה את מה שהוא חושב לנכון אני רק יכול להמליץ לקרא קצת לפני ולהבין שמה שהחברה הזאת עשתה ,לא עשתה אף חברת שיווק.

  • אחת שהיתה שם

   הייתי רוצה שיעלה נציג של בי היפ, שעובד שם 4, 6, 8 חדשים, ויגיד כמה הוא הרוויח בממוצע לחודש. באמת. זה טוב גם כלפי עצמו. אלה שאני פגשתי, לא הרוויחו גרוש חצי שנה ראשונה לפחות. אפילו לא החזירו את ההשקעה.
   בנוסף, כל אלה שדיברתי איתם לא מכרו שום מוצר. כלום. רק גייסו עובדים. 80 אחוז מההכנסות הם ממה שהמוכרנים משלמים בעצמם, ומעט מגיע מהמשקה “עלאק” אנרגיה שאפשר לקנות באמזון.

   כואב הלב על כל הילדים שמאמינים באגדות הללו ונכנסים לטראנס באירעי גיוס ההמונים. והכי נורא זה ההסתה של האירגון נגד ההורים, נגד החברים, נגד המורים. כשצעירים האלה ירצו לצאת מהבי היפ הזה, גם לא יהיה להם כסף וגם יגמרו בלי משפחה טבלי חברים.

   • ל״אחת שהייתה שם״
    את צודקת ב100% ! כנראה שאת יודעת כי היית שם…
    תוכלי ליצור איתנו קשר בבקשה ?
    bhipscam@gmail.com

   • הו, באמת???? נעים להכיר: חאלד מפיץ חדש (2020) סגר את ההשקעה ביום אחד!!!
    הוא עשה מה שצריך, לא כמוך שהייתה שם ולא הצליחה כי לא עשתה מה שצריך.
    אני אחת ששם, ועושה מה שצריך ומרוויחה.
    המשקה שאעלק אפשר לקנות באמזון שהזכרת, זה חנויות *שלנו* שהמפיצים שלנו פתחו, אז על מה את מדברת בכלל?? את יודעת שהמשקה עבר בדיקות מעבדה? שיש אנשים שפרשו מהחברה ועדיין אשכרה צורכים את המשקה אנרגיה הזה??
    את פשוט לא התמדת ולא עשית את ה-100%, תודי בזה, אל תלכלכי עלי שהצטרפתי לחברה לפני חודשיים וכיסיתי כבר כמעט את כל ההשקעה. אבל אם את פשוט יושבת ומחכה, או עושה למשך זמן קצר, מה את מצפה בכלל???
    אז בהצלחה לך לכתוב פוסטים כשאני עובדת קשה לשווק את המוצרים שלי, הכי כיף ללכלך כשאחרים עובדים קשה, נכון?

 12. גם אני הייתי היום בכנס של ביהיפ במפגש השני
  וזה חברה של שטיפת מוח
  כולם מסתובבים עם בקבוק מים שיש בו כמו פטל
  הם מערבבים את כל חברי הצוותים שלהם בקהל כדי שילהיבו וינסו להיטמע( לא כל כך הולך)
  זה פירמידה שמנסה לגרוף את כל הכסף מהר כי הם מבינים שהם לא יחזיקו זמן כי הבסיס שלהם הוא צירוף חברים ולא לקוחות
  היא חברה שמסתבר פועלת כמה שנים אבל מאד בקטן ובעדינות שפעם באמת היו מתעסקים עם למכור מוצרים
  ואז בא אשל אדם שזיהה פוטנציאל ומינף את זה ושינה את האסטרטגיה לגיוס עוד ועוד משווקים
  מישהו פה אמר צמחו ב800%
  לצמוח מהכנסה של שקל אחד ל8 שקלים זה גם 800%
  הבעיה שזה על חשבון המשווקים הקטנים
  אלו שבראש אוכלים את כל הכסף
  כל השאר סתם מפסידים
  אל תאמינו להם זה שיטת מכירה גסה ושטיפת מוח
  רק על ידי צירוף חברים והרבה יכול להיות הכנסה
  עדיף להשאר חברים עם חברים ולא להוציא מהם כסף במרמה

  • מסכימה מאד!!!!
   הייתי שם ביום שישי האחרון ולדעתי זה בהחלט שקר גדול ובאמת לא שווה לדפוק אנשים יקרים לכם!! (לצערי חברההמליצה לי על המקום כאילו זה מה שיהפוך אנשים לעשירים). כל אחד יחליט מה לעשות.
   אני מבינה שבחיים כדי הרוויח צריך להשקיע במקום יציב!
   צריך להתאמץ ולעבוד! אין רווח בלי השקעה!
   חבל שצעירים לא מבררים היטב לפני שהם מקבלים החלטה משמעותית כזו בלי לבחון היטב במה מדובר. גם אני כמעט נוצלתי!!!
   תודה רבה לכל המגיבים שהסבירו במה מדובר!!!!!
   בזכותכם לא הגעתי למפגש השלישי.

   • איזה מזל שיש אינטרנט שאפשר לקרוא ולדעת הכל..
    תודה שכתבתם על זה והזהרתם את האחרים, ככה לא אסע סתם עד לר”ג ואבזבז זמן יקר במקום להיות בבית עם בנותיי
    עוד בזמן השיחה משהו שם נראה לי מסריח שאני שואלת אותו במה העבודה והוא רק חוזר ואומר שיווק, שיווק , שיווק
    תודה

 13. היי חברה,
  אני בשוק ממה שאני קורא כאן. שמעתי אל BHIP אך לא ידעתי עד כמה המצב שם רע (לפי מה הבנתי מהתגובות פה).
  אם אתם מעוניינים בעסק אמיתי מהבית (מדובר על תחום ה E-COMMERCE ולא שיווק רשתי – לא תצטרכו לגייס אפילו אדם אחד!) אז יש לי משהו טוב מאוד להציע לכם.
  אם חלקכם כן מעוניינים בעסק של שיווק רשתי לגיטימי וחוקי, אז גם יש לי מה להציע.
  צרו איתי קשר דרך המייל/ האתר שפרסמתי או בפייסבוק XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 14. גם אני הייתי בפגישות של BHIP,חושש מאד להצטרף.
  במהלך הפגישות הם הראו הוכחות שהקרמים שלהם באמת עובדים,

  האם זה אמיתי?

  • פולני אלמוני

   בהוכחות אתה מתכוון למחקרים קליניים שמראים רמת מובהקות סטטיסטית או לכל מיני אנשים שמספרים כמה שהמוצר עזר להם ?
   כי מבדיקה קלה שערכתי (5 אנשים) הפלא ופלא כולם עובדים בbhip.

   כמו כן השיטה הזאת של להראות כל מיני אנשים שהמוצרים עובדים להם (כשהם יכולים להיות שקרנים במקרה הרע או סתם אנשים שחווים את אפקט הפלסיבו במקרה הטוב) לא מחזיקה מים בעולם המדעי ואף רופא לא יתן לך תרופה שנבדקה כך אלא אם כן הוא רופא אליל

  • אני השתמשתי במוצרים שלהם! הם ממש מועילים. תודה רבה לכם!!11

 15. אתמול, פאקינג אתמול נכנסתי רשמית לbhip ושילמתי 330$ על בולשיט, אני חייל לקראת שחרור בדיוק מסיים מכינה למנהל עסקים וכל הזמן היה לי הרגשה לא טובה בקשר לחברה ופחדתי לשתף אנשים שקרובים אלי כי ידעתי כבר מה הם יגידו אבל רציתי לקפוץ על ההזדמנות. יש לי המון ידע בשיווק באינטרנט וחשבתי שאני יוכל ליישם אותו בחברה אני בשוק שכל מה שרשמתם כאן נכון, המרצה בעצמו אמר שזאת שטיפת מוח הוא שאשכרה מודה בזה! (מה יש בזה גם את האוטו שוטפים)
  כל משפט שיוצא לו מהפה כפיים ואיך לא, יותר מ50% מהקהל אלו אנשי החברה, נותן לך לגיטימציה לחשוב שהגעת למקום טוב, אנשי עסקים בחליפות..
  הערב אבא שלי גילה לאן נכנסתי, בחיים הוא לא כעס כל כך ולא עלי כי הוא רק רוצה לטובתי, הוא מכיר טוב מאוד מה זה שיטת הפירמידה שהיא ״נוכלות״.
  אגב, הדבר הכי חשוב שאיש לא אמר שקרה בשיטה הזאת הוא שאתה פותח עסק על שמך בתוך החברה וחותם להם כנראה על החיים שלך, מה זאת אומרת? הם בדיעבד יכולים לשלוח לך הוצאת מס על מיליון שקל וזה דברים שקרו הכי אמיתי שיש ואנשים איבדו את כל מה שהיה להם!!!
  כן, זאת טרמית הפירמידה.
  הערב אני הבנתי שאין דבר כזה כסף קל ומהיר והכי חשוב אין מתנות חינם.
  אני מחר ינסה לבטל את העסקה ונקווה לטוב בע״ה,
  שבוע טוב, רועי.

  • אני גם שלמתי כמוך!!!

   אבל אני קיבלתי למחרת מהמחסן שלהם את המוצרים שקניתי….

   אז אין לי מושג מה אתה מבלבל את השכל.

 16. אתמול ההיתי עם הבן שלי בן 17 במפגש ברגע שהבנתי שזה פרמידה פשוט הלכתי ולמרות שהבן שלי די התלהב .
  פרמידות ניזונות מהשיכבה התחתונה . יאמר לזכות החברה שיושבת בבנין מפואר בבני ברק שהצליחה להביא מעל 150 אנשים צעירים ומתלהבים שבאו לעשות כסף קל יאמר עוד לזכותם שלמדתי את משמעות המספרים 20-50-10
  20-10-50 אולי בשביל זה כדאי להגיע אבל אני מודה יצאתי פוץ

 17. עבודה בעיניים אל תאמין לו
  חשוב לי גם לכתוב כי אני מרגיש מרומה, הגעתי מהצפון לבניין dsr 3 ומההתחלה משהו הריח לי לא טוב.
  הבניין ממוקם בבני ברק ומושך את העין אולי יותר מדי אפילו.
  עכשיו אתה חושב שהגעת אולי עם עוד 10 גג 20 אנשים נוספים ל”ראיון” אבל זה לא כך.
  אתה נכנס לחדר משרדים בקומה 8 בגודל של 20 מטר רבוע עם קרוב ל120 אנשים! הדבר היחידי שפחדתי זה שהרצפה תקרוס מהעומס שהיה שם.
  ואז זה מתחיל…
  אXXX עXXX מגיע ומתחיל לסבן אותך ורק נותן לך “טיפים” להיות מצליח ושואל שאלות מפגרות כמו מי היה רוצה לנסוע בבוגאטי ומי היה רוצה להיות חלק מסיפור ההצלחה.
  אבל מה ההצלחה?
  גם החבר שלו טיפה שמנמן מסבן אותך במשך שעות וכל מה שאתה מקבל זה יעני סיפור הצלחה אבל עוד לא הגעת לתכלס, אחרי מספר שעות או כמו אנשים אחרים אחרי מספר שיעורים שאתה מרגיש פראייר שאתה מגיע שוב ושוב אתה מקבל את המידע שבשבילו הגעת.
  אז מה ההעבודה?
  ככה העבודה עצמה היא רמאות, ואל תקבלו את השטויות שהוא אומר אני גם לא ניסיתי את העבודה עצמה בתכלס כי היא לא חוקית בעליל.
  המטרה של כל הערב/בוקר שאתה מגיע להרצאה היא למכור לך מוצרים של bhip שכרגע אני לא יודע אם בכלל שמעת על זה.
  החברה עצמה היא די חדשה כך הם אומרים ואתר הבית שלהם נראה מצועצע כאילו הקימו אותו שלשלום.
  אבל העבודה עצמה לא חוקית
  אתה “מתקבל” לעבודה אחרי 5 שעות הרצאה או יותר תלוי בדרך בה עבדו עליך (ידוע לי גם על אנשים שהתבקשו לשלם עבור הרצאה כזו או אחרת). והדרך היחידה לשרוד אותה היא שאתה חייב לשים סכום כסף בהתחלה כי להיות פרו שזה עוד יותר שטויות.
  אבל למה העבודה עצמה לא חוקית?
  מדובר בשיווק רשתי הוא לא חוקי ואף התקבלו בעבר פסקי דין נגד אנשים שתפעלו שיווק כזה.
  למי שאינו יודע מה זה שיווק רשתי אז כך מדובר בפירמידה והדרך להתקדם בפרמידה היא? למכור מוצר שיש לו מחיר לא הגיוני לשוק שלו כאשר הרווחים שמתקבלים אצלך עוברים גם לאנשים שצרפו אותך ואותם וכך הלאה.

  בכל מקרה אני לא יודע אם המוצרים שלהם בכלל עובדים לא ניסיתי וכנראה שגם לא אנסה כי המחיר שלהם לא הגיוני לשוק
  אבל מה שכן אני מציע לכם לא להגיע לזה מלכתחילה, לא שווה את המאמץ, ובמיוחד לא שווה שתשימו שקל בעבודה שכל בסיסה אינו חוקי.
  עבודה עושים בעמל רב אם זה טוב מדי יש שתי סיבות:
  1- עבדת קשה ופתחת עסק תחרותי בשוק
  2- עובדים עליך בעיניים

  • אם רוצים לעבוד מהבית רצוי כבר להיות סוחר יומי בחוזים עתידיים ואז אפשר להגיע לראש הפרמידה

  • תודה רבה על התגובה בזכותך אני לא הלכתי למפגש המוזר הזה אני דיברתי איתם בטלפון וסיפרתי להם את הכתבות. והם ממשיכים לשכנע אנשים. תיזהרו אפשר גם ליפול מכאילו דברים אל תימשכו כל כך לכסף. הכסף זה לא כל החיים. מי שמשקיע כסף במה שהוא לא יודע אז……. חבל! תיבדקו טוב ליפני שאתם עושים צעד קדימה, חבל בשבילכם.
   אל תידלקו כאשר מאיצים לכם כסף, תיבדקו טוב אם זה מתאים לכם…………………………..

  • השתתפתי בכנס הראשון. במזל כשחזרתי הביתה והרגשתי משהו מחשיד התחלתי לבדוק קצת יותר לעומק.
   יכול להזדהות לגמרי עם כל מה שכתוב כאן…האינטואיציה שלי מההתחלה אמרה לי ״קום ולך הביתה״…
   הרגשתי משהו מוזר באוויר, כמות האנשים המטורפת שהיתה, ההערצה העיוורת ל״בכירים״, כת לכל דבר. לאמנון לוי יהיו חומרים טובים אם הוא ישקול לעשות תוכנית תחקיר בנושא. וראוי לעשות אחת כזאת.
   הכריזמה אמנם נשפכת שם – אם לרדת על אנשים ולפאר את האגו של עצמך בלבד זה הקטע שלך. בהתחלה אפשר אפילו קצת לקנות אותה. אבל….ויש אבל גדול. לצחוק על אנשים כי יוצאים לשירותים ולהביך אותם בפומבי לא מקובל. לשכנע אנשים להביא עוד אנשים ואותם להביא עוד אנשים ומשם להתעשר – לא קשורה למוצרים שלכם. ובטח שלא למכירות ושיווק. זה נקרא – פירמידה או במילים אחרות – רמאות.
   הדבר המחשיד ביותר בעיניי היא הבקשה לקניית כרטיס לכנס מספר 2. אם זו חברה מצליחה כל כך, למה הם לא יכולים לספוג את עלויות הכנס בעצמם? למה לקחת בתור התחלה דמי כניסה לכנס שאין לדעת מה הידע או התועלת שתצא לך ממנו. בטוח שזו תהיה ההופעה/קרקס הכי טובה בעיר….אז אולי שווה;)
   את כל התובנות האלה הבנתי בעצמי. כואב לי על אותם סטודנטים, צעירים ומשוחררים טריים שכמהים ״להביא את המכה״ ולא מבינים שהיחידים שיפגעו מזה זה רק הם.
   אני מקווה שעזרתי אפילו לכמה לפקוח את העיניים.

   • תודה!!!!!!!! בהחלט לא אלך לזה
    מההתחלה היה נראה מסריח משהו
    מוזר מידי

  • 1. אם אתה רוצה לדבר על מחירים שיקרים לשוק…. אז בוא נדבר על קבוקים אמריקאים של ילו( תחנת דלק)

   2. משימוש במוצרים עצמם, מניסיון אישי, ושל חברים שלי, המוצרים שלהם הם מעולים.

   3. המחיר לא יותר יקר מXL.

   4. אף אחד לא אמר שהעבודה לא תהייה קשה!!!

   ואני יכול להמשיך…. אבל אני מקווה שנרגעת.

   • שכחתי לציין שפרמידה זה לא חוקי אז סליחה, העבודה לא חוקית!!!! נרגעתי עכשיו

  • ההיתי בעבודה זאת וכאשר שמעתי שהם רוצים ממני כסף ברחתי כח מילה בסלע

 18. BHIP - חברה של יצורים :8)

  גם אני הייתי בשני מפגשים של היצורים האלה. הגעתי לשם מתוך חיפוש לעבודה זמנית ומזדמנת.
  כל מה ששמעתי מהשתי הרצאות המגוכחות האלה זה על כמה צריך להאמין בעצמך ולא להיות סקפטי ואל תקשיב להורים שלך תקשיב לאלה שהרוויחו כמו המייקל המתחנגל מתאילנד (אחד ממקימיי החברה) נו ברור מי שנמצא למעלה בהחלט ירוויח פה כמה דולרים במקום באמת לדבר על המוצרים או תאכלס עבודה.
  האווירה וההרגשה שלי לפחות הייתה מגעילה שם, הרגשתי את הלחץ שהם מנסים להפעיל על כולם להשאר, מי שהוציא את הפלאפון שלו או קצת דיבר הושתק ב “שששש” של השתולים או השומרים בעלי החליפות והפרצופים כאילו הם קצינים בצבא שבאו לכל אחד לשים את הפלאפון בכיס כל רגע. נתנו לכאלה שיצאו לפני את ההרגשה שהם עושים משהו לא בסדר או שמשהו לא בסדר בהם.
  לא נתנו לשאול שאלות כמובן, שום מידע ממשי. שמים כל מיני מצגות ותמונות של מסביב לעולם ושיריי חדר כושר כדי להעלות את המוטיבציה והרצון להכנס לזה.
  פשוט שטיפת מוח, שכמובן ממש ממש לא עבדה לכם עלי. הסיבה היחידה שהגעתי זה בשביל עבודה קצת זמנית שאולי תהיה באמת שונה -_- אבל עבודה כן? לא את הלוקשים האלה שלכם.
  אני אדאג להעלות לכמה שיותר אנשים את המודעות להזהר ממכם.
  ותזכרו דבר אחד כל העובדים למיניהם שם – אין דבר חזק יותר מהאמת, הווו כן זה יפיל אתכם חזק (:

  • אוי יש לי הרגשה שאת מדברת על אותו מקום שבו אני הייתי……. אני מפחדת ליפול בפח. ניסית להמשיך איתם ולהתחיל לעבוד? חייבת לדעת אם זה חירטוט לפני שאני מתחילה

   • אוהד מטפל ברפואה משלימה

    אלמונית,
    זה לא חירטוט, פשוט להקשיב ובמידה והתחברת מצויין.
    זה באמת לא מתאים לכל אחד.
    בעקרון פרדמידה זה לא חוקי, שיווק רישתי חוקי בהחלט!! (בפרמידה במרוב המקרים אין מוצר)
    בפרמידה אתה מרוויח כסף על צירוף שך אנשים. בשיווק רישתי אתה לא מרוויח על הצירוף של האדם.

 19. מפיצה בשיווק רשתי אמיתי

  קראתי את התגובות פה ויש לי כמה הארות.

  1. כמו כל דבר בחיים, צריך לנסות עד שמוצאים את הדבר הנכון. האם יש פה גבר כלשהו שימליץ לגברים להתרחק מנשים רק כי הוא נתקל באיזו בחורה טרללה? או אישה שתמליץ להתרחק מגברים בגלל שהיא נתקלה בגבר בוגדני? לא, נכון? כל יזם יודע שכדי להצליח צריך להיכשל והרבה. אז נשכלתם. יופי לכם. אני נכשלתי בלפחות 8 חברות שיווק רשתי שהייתי בהן. המוצרים של כולן מעולים אגב. לפחות בחברות הוותיקות והמוכחות.

  2. כדי להצליח בעסקים צריך להתחבר לחזון. תשאלו כל בעל עסק והוא יגיד לכם שאם אין לכם חזון ברור ומלהיב אין לכם מה לחפש בעסקים. מי שלא הצליח עם החברה שלו, כנראה לא התחבר לחזון שלה. מאוד קשה למכור משהו שלא מאמינים בו.

  3. זה אולי היה צריך להיות הסעיף הראשון- שיווק רשתי זאת ל-א עבודה. זה עסק. לכל דבר. כמו בכל עסק, יש הוצאות ויש הכנסות. ואם אין הכנסות יש הפסדים. זה עסק שאתם הבוסים של עצמכם, אבל זה עסק. וכמו כל עסק זה דורש משמעת עצמית מאוד גבוהה. בעבודה אצל שכיר יש לך משכורת ושולחן לשבת לידו מתשע עד חמש או כל שעה אחרת. פה אין לך את זה. ויש אנשים שזה לא מתאים להם וצריך לדעת לזהות ולהגיד להם את זה.

  4. למי ששאל/ה למה אנחנו מחפשים כל הזמן מפיצים חדשים: התשובה ברורה- כי בשביל זה החברה משלמת לנו עמלות. זאת המשימה שלנו. צריך לזכור שלא כל מי שנצרף אלינו באמת יקים ארגון. יש הרבה אנשים שמצטרפים רק כדי לקנות את המוצרים בהנחה. זה בסדר גמור אבל מהם לא יצמח הכסף האמיתי של המשווקים.
  החברות (כל חברה שעוסקת בשיווק רשתי) בוחרות לחסוך את הכסף של הפרסום וההפצה לרשתות ולשלם אותו לנו, מפיצים עצמאיים שמעבירים את השמועה מפה לאוזן, אדם אחר אדם. ובגלל זה אנחנו מחפשים כל הזמן מפיצים חדשים.

  5. חברה שלוחצת עליכם לקנות מוצרים רק כדי להתקדם בדרגות היא פירמידה. קניה לשם דרגה אסורה בשיווק רשתי.

  6. בכנסים יש התלהבות כי זה באמת מלהיב אותם. כי זה שונה מכל הדברים האחרים שיש בשוק. בעיקרון, שיווק רשתי קלאסי לא אמור להתנהל בכנסים מפוארים בבתי מלון, אלא בסלון של כל אחד מכם, עם החברים ואנשים קרובים, מסיבה פשוטה: נורא קשה לשכפל כנסים בבתי מלון ורוב האנשים שמצטרפים לחברה כזאת מפחדים לדבר מול קהל ומתים מפחד מהיום שבו הם יצטרכו לארגן כנס כזה. לעומת זאת, כל אחד יכול לדבר בסלון שלו מול החברים הקרובים שלו על החברה שהוא הצטרף אליה.

  מקווה שעניתי על כל השאלות שהופיעו פה בתגובות ואם שכחתי משהו מוזמנים להגיב. ואם מישהו מכם רוצה ללמוד, אני יכולה ללמד איך עושים שיווק רשתי אמיתי, בלי כנסים, בלי לקנות מלאי (חוץ מכמה מוצרים בהתחלה, לשימוש עצמי בלבד, כי איך תמליצו על משהו שלא ניסיתם?), בחברה עם חזון ברור (מוצרי קוסמטיקה, טיפוח אישי, מוצרי ניקיון לבית ועוד ללא חומרים מסרטנים כמו SLS וחומרים שפוגעים בעור), חברה שקיימת יותר מ23 שנה בעולם ובארץ יותר מ8 שנים. המייל שלי מפורסם למעלה והנה הוא שוב: XXXXXXXXX מוזמנים לפנות ובלי ספאם בבקשה.

  • היי צרי קשר בנייד בבקשה אני לא נכנסת לדואר בדרך כלל 0528496512

  • שלום לך , מפיצה בשיווק רשתי אמיתי .

   אשמח לשמוע ממך הסבר מפורט על החברה שבה את עובדת , נא לחזור אליי למייל :

   moein.ali1@gmail.com

  • תודה על התגובה הכי טובה בכל השירשור הזה.
   כמי שעוסק בשיווק רשתי אמיתי כבר יותר מ-15 שנים, אני יכול לשתף שזה הדבר הכי נכון שעשיתי בחיים.
   הייתי שכיר רוב ימי. והייתי גם עצמאי בעסק משלי.
   באחת החברות שעבדתי איתם בישראל, יצרתי קבוצה משלי, של צרכנים שרוכשים את המוצרים ישירות מהחברה ואני מתוגמל עליהם עד היום. בלי להחזיק מלא, בלי לשנע מוצרים ובלי התעסקות כספית מול הלקוחות.
   אגב, מוצרים מעולים. כמו שתמצאו בכל חנות טבע. תוספי מזון, קוסמטיקה טבעית ועוד. 300 מוצרים שונים.
   במקביל יצרתי גם קבוצה של מפיצים ולימדתי גם אותם את כל מה שאני יודע.
   את כל זה עשיתי בזמן שהייתי שכיר באחת מחברות ההייטק המוכרות בישראל. וגם בתקופה שהיה לי את העסק האחר שלי, שבו עבדתי יותר מ-14 שעות ביממה.
   כיום לשמחתי אני עובד עם אחת החברות החדשות והצומחות ביותר שפעילה בעיקר בצפון אמריקה.
   שיווק רישתי הוא לא מקום עבודה עם תלוש שכר, חופשות, תנאי פנסיה ועוד… אם זה מה שאתם מחפשים, אז זה לא כאן. זה לא מתאים לכל אחד.
   שנה טובה לכולם.
   איציק

   • האם בי איפ זה שיווק רשתי או פירמידה? אני בהחלט חושבת שמתאים לי תעסוקה מסוג כזה, השאלה אם בי איפ זה המקום הנכון…

  • צרי איתי קשר בבקשה במייל doreltam@gmail.com

 20. מפיץ בהיפ לשעבר

  אהלן חברה. הייתי בחברת בהיפ לפני חודשיים לתקופה ארוכה של 4 חודש. תקופה לא קלה בכלל מהסיבה הפשוטה שדיי השתכנעתי ממה שהלך שם ומההזדמנות לבנות עסק ועבדתי קשה מאוד על מנת לייצר איזושהי הכנסה. עברתי גם את 3 המפגשים נכנסתי לחברה תחילה לחבילת ההצטרפות הראשונה PARTNER שזה 330 דולר.. קיבלתי מוצרים לאחר מכן שידרגתי לחבילת ה PROFESSIONAL והוספתי עוד 700 דולר בערך. עכשיו לכל אלו שרוצים לדעת ויש הרבה שאלות לגבי החברה.. היית שם 4 חודשים אינטנסיביות והאמנתי במה שאמרו וגם דיברתי ופגשתי את המרוויחים הגדולים של החברה בכנס עולמי בדנמרק והכל. ועברתי המון. המון חרא מצד החברים הקרובים… המשפחה החברה ובערך מכל מי שכן מכיר אותי. והרווחתי שם כסף זה כן אבל הוצאתי הרבה יותר. ה ר ב ה יותר. אז בתור אחד שהיה בפנים והשקיע את כל החיים שלו ב 4 חודשים האלו אני אומר בלב שלם אל תלכו לזה. תחסכו לכם את הכסף והזמן עם האנשים היקרים לכם. זה לא שווה את המאמץ. קראתי פה את רוב התגובות ואני סוגד לכל אלו שהבינו מהמפגש הראשון..השני אפילו השלישי שזה מריח לא טוב ועזבו. אבל יש הרבה (כמוני) שקונים את האשליות האלה. יש כמובן אמת במה שאומרים שם אבל היא נכונה לקבוצה מאוד קטנה של אנשים. ממש לא כולם מתאימים וממש לא קל להרוויח שם ואם להשוות למקומות עבודה אחרים זה בזבוז של זמן יקר וכסף. אני מכיר גם אנשים שאיבדו חברים קרובים מהשטויות האלה.. זוגות שנפרדו מזה והכל כי הם שוטפים את המוח בצורה הזויה. אז אני אחרי שפרשתי מהכת הזו התחלתי לחפס מקומות שבאמת אפשר לבנות עסק אמיתי עובד ובאמת מהבית שיהיה אפשר להרוויח ממנו. חיפשתי למשך חודשיים בכל מקום ומכל מקור שיכולתי ולשמחתי נתקלתי במשהו מאוד מעניין. נתקלתי באתר שנקרא XXXXXXX. זה אתר שמאפשר לך לבנות אתר באינטרנט על פי התחביבים שלך ללא שום עלות ולקבל מזה המון כסף. כלומר אם יש לך נישה או משהו שאתה אוהב אתה יכול לבנות אתר בצורה חינמית ולהשקיע בו בזמנך הפנוי עד שתתחיל לייצר הכנסה לא צריך שום ידע בבניית אתרים או בתכנות או בכל דבר דומה. אני לא מבין ולא ידעתי כלום בחיים על מחשבים ואתרים ואני כבר בדרך לבניית אתר משלי. אתה עובר הדרכות ותכניות לימוד מובנות שאומרות שלך בדיוק שלב אחר שלב איך לעשות את זה ולייצר הכנסה וכל זה בחינם. ולהבדיל מכל המקומות האחרים..יש שם את התמיכה הכי גדולה שתקבל בקשר לכל שאלה ובעיה שתהייה לך.אתה יכול לעבוד מתי שאתה רק רוצה בזמנך הפנוי מהבית. להבדיל מבהיפ שאומרים עבודה מהבית ומסתבר שפתאום אתה צריך להגיע כל פעם למשרדים ולהגיע בערב לפה ולשם ואין לך חיים בסוף. כאן יש אפשרות גם להרוויח בהמון צורות ולעבוד כמו חצי משרה.. וגם אפשרות להשקיע ולייצר הכנסה של משרה מלאה ואפילו יותר וכל זה באמת בחינם.אני כלכך ממליץ לכם להתחיל ולראות מה כמה ולמהXXXXXXXXX

  ותעשו לעצמכם טובה תתרחקו מבהיפ ומשווק רשתי בכללי.
  מקווה שעזרתי וחסכתי כסף לאנשים פה.

  • למפיץ בהיפ לשעבר

   צריך לדעת לבחור חברת שיווק רשתי.
   האם היית ממליץ לגברים להתרחק מנשים רק כי נכשלת בנישואין או כי הכרת מישהי קצת טרללה?
   לא, נכון? ועכשיו תגיד שכן אבל נשים לא דורשות להשקיע כל כך הרבה כסף ואני אגיד לך שבאהבה כן צריך להשקיע כסף- להזמין אותה בדייטים, מתנות, דלק וכו. זה הרבה כסף במצטבר.
   שיווק רשתי זה אותו דבר.

   פשוט נפלת על חברה שלא התחברת לחזון שלה. וזה העיקר בשיווק רשתי.

   חבל שאתה ממליץ להתרחק רק כי אתה לא הצלחת. אתה יכול להגיד שלך זה לא הלך אבל אל תפסול את כל התחום כולו, שמיליוני אנשים ברחבי העולם (וגם בישראל) מתפרנסים ממנו יפה.

  • וואי אני בדיוק בדרך להתחיל לעבוד היום… לר ללכת? מהרגע הראשון פחדתי ליפול בפח אבל בגלל הלחץ הכלכלי נכנעתי.
   מה קורה אם לא משרדכים לפרו? ונשארים עם פרטנר? לא מרוויחים?
   אין שם שום אופציה להרוויח ולעבוד מבלי להוציא סכום כסף? לא אפשרו בכלל לשאול את השאלה הזו ולמען האנת לא הבנתי עד הסוף. אין מצב לייצר הכנסה נוספת מהם של איזה 1000 דולר בחודש וחא יותר מבלי להוציא כסף?

   • אם את לא בטוחה, אל תלכי. הם בונים בדיוק על החוסר ביטחון שלך, ועל המניפולציות שהם יוכלו לעשות לך כשתהיי שם. אני הרגשתי שאם אני אבוא לעוד מפגש שלהם אני אשלם כסף נטו בגלל מניפולציות דוחות.

  • היי מפיץ בי היפ לשעבר, רציתי לשאול אותך איזה כמה דברים על הסיפור הזה כי אני בדיוק בלבטים מה לעשות.. תוכל לשלוח לי מייל ?? תודה יוני
   Yonibd12@walla.co.il

  • איך קוראים לאתר הזה / לעסק הזה ? נשמע מעניין

 21. הייתי היום בפגישה השנייה ומהר מאוד הרגשתי באחד מסרטי הקונספירציה הטובים בעולם, מה שמהר מאוד קלטתי זה שרוב עובדי החברה הם צעירים וחלולים ואין ברירה חייבים כנראה להיות חלולים כדיי ליפול למלכודת מסוג זה… אז בחלולים שהפכו מהר מאוד לזומבים משתמשים כרעשי רקע (תרתי משמע) כדיי לתת תחושה של בועה חברתית שאתה מאוד רוצה להצטרף אליה (אותי אישית זה רק הרחיק הודות לאנטי סוציאליות המבורכת שלי), את השכבה הבינונית- שהם ה1% שהוזכרו בתגובות קודמות – אותם אלו שהגיעו עם רעב בעיניים לעשות כסף והם הסיפורים האמיתיים בסופו של דבר שהביאו כדיי לתת עדויות- אותם חברה ימכרו את אמא שלהם כדיי לעשות 600 דולר בשבוע ומבחינתם כל האמצעים כשרים, כדאיי שישימו קצת כסף בצד לפסיכולוג כי אחרי ההתרסקות הם יצטרכו טיפול. כמובן יש את הבכירים, הם בעלי ההשכלה, מוכרים לך סיפור שהם ישבו בקהל בדיוק כמוך והם כמובן מאומנים בלמכור לך את הלוקש, הם ללא ספק גוזרים קופון על כולם. בכל אופן, מצד אחד אני מצטערת שלא הלכתי לים היום והלכו לי 50 שקלים למכונה המשומנת הזאת, מצד שני, אני שמחה על ההזדמנות לראות מהצד אשכרה “כת” (מאלה שמדברים עליהם אצל אמנון לוי), זה כל כך ריתק אותי שאשכרה בא לי לכתוב על זה ספר (לא באמת..). ביוש

  • חח אותה הרגשה, הזיה אחת גדולה עם מחיאות כפיים מסביב של עובדי החברה ובעלי עניין כאלה ואחרים. מה שהיה עוד יותר מוזר בכל הסיפור היא העובדה שאנשים מתלהבים משכר של 400 דולר בחודש כשהם מודים שהם קורעים תתחת בעבודה הזו וזה לא בא להם בקלות….
   והדבר שאני שואל שוב ושוב הוא איך לעזאזל אתם ממלאים כל שבוע את האולם ב 400 איש ויש לכם רק עשרה אנשים בברונזה (שמרוויחים 100-500 דולר בחודש)…. די מעפן.

  • היייתי אתמול בפגישה הראשונה ובמזל הלכתי בלי להרשם למפגש השני. עבודה בעיינים

 22. מריח מסריח מאוד בארגון הזה
  תאכלס קראתי את כל התגובות שהיו פה באתר לפני שהלכתי למפגש השני ביום שישי היו לי חששות כבדים שמדובר בנוכלות ושאין לי מה להגיע בכלל.
  בסוף לא הלכתי לפגישה התקשרה אלי משהיא מהחברה הזאת ושאלתי אותה את כל השאלות שרציתי לדעת ודבר אחד שהיה ברור לי כמו שמש זה שהיא מתעלמת מהשאלות שלי ורק מעניין אותה שאני אגיע למפגש השני על הדרך היא גם שיקרה לי שבשביל להצטרף אני לא צריך להשקיע כסף היא אמרה לי “אתה לא חייב להשקיע כסף”
  ושאלתי אותה אם אני צריך שהיה לי מלאי של המוצרים האלה כי אני לא מעוניין היא אמרה לי שאני לא שומר מלאים..
  קיצר הכול שקרים רק כדי שאני אגיע למפגש הזה חברים בזבוז של זמן יזיינו לכם את המוח כל השישי ולא יתנו לכם מנוחה חוץ מללכת לשירותים ולחזור בסוף משדרים לך פגישה עם המנהל הבכיר שלהם שנראה בכלל נרקומן דופק כל שנייה “קליק קליק קליק שיר שיר שיר ” וככה אתה תרווח כסף…
  עם כל הכבוד למוצרים שלהם שאני לא שמעתי עליהם לא דבר ולא חצי דבר לפני אם המוצרים שלהם היו טובים היו משווקים אותם בחנויות ולא לסוכנים בני 16 הם מוכרים לאנשים השליות.
  תצטרף תשלם סכום מסויים תבוא למפגשים ותקווה לטוב לך תסמוך עליהם .
  תקדיש להם את זמנך היקר ימים כלילות כדי לראות מהם אוליי כמה דולרים מעטים בחודש …
  לא קנה אותי מרגיש מנוצל שהגעתי לפגישה הזאת ובזבזתי את הזמן חברים אם הזמן שלכם חשוב לכם אל תלכו ל BIHP עבודה בעיניים ובזבוז זמן.
  מקווה שעזרתי לכמה אנשים ותבוא עלי הברכה.
  מי יתן תהיו עשירים בדרך שלכם ושלא יעבדו עליכם!!!

 23. אני קולטת את הבעלים של האתר מבסוט מכל החפירות פה- הוא מקבל פה אחלה טרפיק שבטח אין בשאר האתר, וזה לא כותב שללו שמלכלך על bhip, אז א”א לתבוחע אותו. רווח נקי! (:

  • עסקים פלוס המקום להגשמת החלום העסקי שלך

   מירי יקירתי,

   תודה על התגובה.
   הכתבה הזאת נועדה כשירות על מנת לאפשר למי שמתעניין בתחום לדעת האם ההזדמנות שהוא בוחן היא רצינית.
   אנחנו בעסקים פלוס עוסקים בייעוץ ובליווי עסקים רגילים ונדיר שאלו שעוסקים בשיווק רשתי מגיעים אלינו על מנת להינות משירותי החברה.
   באופן טבעי יש יותר שכירים שמתעניינים בשיווק רשתי מאשר אנשי עסקים ולכן את צודקת – טראפיק בנושא שיווק רשתי תמיד יהיה יותר גדול מאשר טראפיק רגיל של אנשי עסקים.
   טראפיק של מתעניינים בשיווק רשתי לא באמת מביא לנו לקוחות ולא נותן חשיפה אמיתית לאנשי עסקים.
   אני שמח שבדיון הזה עולות שאלות וניתנות תשובות בצורה מכובדת.

   בהצלחה,

   עסקים פלוס.

   נ.ב. מעניין שהדיון הזה מעניין אותך וחשוב לך עד כדי כך שאת מגיבה תחת שמות שונים.

   • נציג/ה של האתר יקר/ה,
    אהבתי את ההערה בסוף. תכל’ס אין לי סיבה רציונאלית, אולי בגלל שהייתי כ”כ קרובה ליפול בתרמית של החברה הזאת זה גרם לי להיות כ”כ אובססיבית כנגדה. אחת הסיבות שגרמו לי לכתוב עוד תגובות ולהעלות את הטרפיק. בכל מקרה, אני מעריכה את האתר שלכם ובאמת שמחה שהתנהל פה דיון רציני שמראה את הפנים האמיתיות של החברה הזאת.
    בהערכה, “מירי”.

 24. מפיצה בביהיפ

  Tim Sales מטיב לתאר אותכם,אותם אנשים שששים להשמיץ את תעשיית ה MLM. אתם תמשיכו להשמיץ ואנחנו נמשיך לעשות את העבודה.לגבי המוצרים למה שלא תעשו בדיקות דם לפני ואחרי מס חודשים ותשוו.אה… אולי עשינו קומבינה עם חברות הקופות חולים שיראו תוצאות טובות יותר…… זו בעיה באמת להוכיח שלא עשינו יד אחת איתם. פשוט תמשיכו להתענג עם ההשמצות שלכם. ועוד דבר לגבי שטיפת המוח צדקתם אנחנו מדי פעם שוטפים את המוח מכל השטויות שאנחנו שומעים, רואים, אתם לא? לא יפה!

  • מפיצה יקרה,
   למה את ממשיכה להתעלם מהטענות שאנחנו מעלים ולהמשיך לטעון שהמוצר שלכם מושלם? המוצר הוא לא הדיון- שאלה פשוטה, איך את חושבת להרוויח כסף אם במקום למכור מוצר את מוכרת את האפשרות למכור? זה הכל.

   • שיווק רשתי

    אנחנו עושים שתי דברים במקביל גם מוכרים את המוצר וגם נותנים את ההזדמנות שיש לנו לאנשים אחרים…

  • ניסתי את המוצרים של ביהיפ והם עושים את העבודה.

 25. חברים קצת סדר , כמו כל דבר בחיים יש מצליחים ויש נכשלים כולל שכירים ועצמאים.
  יש כאלו שיצליחו בביהיפ ויש שלא , זה שילובים של מזל , התמדה , אמונה, גישה חיובית, אומץ. ועוד כמה …
  בדקתם לאחרונה כמה עסקים חדשים נופלים? כמה שכירים פוטרו?
  אז בסהכ ביהיפ היא הזדמנות להצליח או להכשל כמו כל דבר בחיינו הסדירים.
  מי שמעוניין לנסות בי היפ בהצלחה ומי שרוצה להיות שכיר כל חייו גם בהצלחה ולכל העצמאים גם בהצלחה.

  • עוד מפיץ שעונה בקלישאות במקום בטענות הגיוניות. תענה לי בפשטות, בלי מילים יפות שלא אומרות כלום, איך אפשר להרוויח כשאתם לא מוכרים מוצר, אתם מוכרים את ה’פריבלגיה’ למכור לאחרים שימכרו לאחרים וכן הלאה עד שהדומינו יפול ויתרסק.
   אתם אפילו לא מנסים להסוות את זה-כל ‘העבודה’ שלכם מתמקדת בלמצוא פראיירים חדשים- אתם מציעים לאנשים בפייסבוק להיות מפיצים תחתיכם, לא את המוצר. בזכות הדף הזה נוצרו מספיק עדויות של אנשים היו בפנים ונכוו, וזה עניין של זמן עד שיפסיקו לזרום אליכם פראיירים חדשים והעסק יתפרק.
   תגובות ענייניות יתקבלו בברכה.

   • חבר אני מפיץ בביהיפ ואני יכול לומר לך בלב שלם שינם המון סוגים של מוצרים, בישראל כרגע יש 2 ליינים של מוצרים ובקרוב מאוד יגיעו עוד כמה סוגים אחרים של מוצרים מדהימים שאלפי אנשים קונים אותם ונהנים מהם, אם אתה כל כך סקרן תכנס לאתר bhip.co.il ותראה עדויות של לקוחות שתיעדו את השיפור משימוש במוצרים.

   • אז למה אתם כל הזמן מחפשים מפיצים? חוץ מתמונות שאנשים מעלים עם אינדיגו וכו’ לא ראיתי משהו כמו כל האתרי נחיתה שהחבר’ה שלכם מעלים בשביל שנצטרף כמפיצים שקשור למוצר. כאילו אתם אומרים, אני מחפש מפיצים כי בתכל’ס מזה אני עושה את הכסף, אם על הדרך מישהו קונה את המוצר זה בונוס נחמד.
    אז תענה לי בכנות, למה אתם לא מוכרים את המוצר? יכול להיות שהוא המוצר הכי טוב בעולם, לא יודע, ולכן אני לא מדבר על זה. אבל כנראה שהרבה יותר קל למכור את אשליית ההתעשרות לאנשים אחרים מאשר את המוצר. כך אני מבין, וחבל. כי לשקר אין רגליים. (עניתי בקלישאה, מאושר? (: )

   • אני אגיד לך, הדיאלוג שהולך פה זה כמו שיחה של לקוח ואיש מכירות:
    ‘למה המוצר כ”כ יקר?’ -שתיקה מביכה-
    ‘שקר כלשהו שלא קשור לטענה’.
    אני שואל שאלה קשה שאין לכם מה לענות ואתם בורחים למשהו לא קשור. הייתי מצפה מאנשים שמרימים הופעות מרשימות שתהיה להם תשובות קצת יותר לעניין.

 26. אין כמעט קשר בין הכתבה לתגובות.. חחח

 27. שיווק רשתי זה כמו אפליקציה רק כמה מצליחות

 28. חברים בסופו של דבר ההחלטה נתונה בידכם גם בנושא של להחליט אם BHIP היא חברה ראויה או לא? אני לא מבין מה הבעיה למכור מוצרים טבעיים בעלי אישורים של כל התקנים? אההה נכון שחכתי!!, פשוט למכור XL בסופר זה מוסרי? כי זה מוצר כמובן בריא מאוד? ומה אם ללכת לעבוד בשיווק בחברת קוקה קולה? ולמכור מליוני בקבוקים של המוצר הבריא ומדהים הזה! רעל שחור בבקבוק פלסטיק.. אתם רציניים איתי? BHIP היא חברת לגיטמית לגמרי שבמקרה עוסקת בשיווק רשתי ואין אם זה שום בעיה!ף ישנם חברות מהחזקות ורווחיות בעולם שפועלות בשיווק רשתי תחת מוצרים כאלה ושונים, בסופו של דבר זה פאקינג ביזנס לכל דבר! ולפחות עוסקים במוצרים טבעיים שכנראה אף אחד מהכותבים פה לא באמת ניסה אותם ולא יכול לשפוט, זאת חברה צעירה ותוססת עם פוטנציאל מדהים להצלחה, אז כן תמיד יהיו הספקנים והאלה שמחלחל בהם הרעל הרע ותמיד יחפשו מה לא טוב בעולם. בהיפ לא מרמים אף אחד, הם מציגים את האמת בפנים אם תרצו או לא תרצו, אפשר להצליח בשיווק רשתי זה מוכח! ידוע! ואין בכלל שום ספק בעניין, ואני חוזר ואומר זה פאקינג ביזנס לכל דבר, זה ביזנס מדהים, קצת שונה, מיוחד ומסקרן, שמקסימום שיכול לקרות לו זה להצליח! 🙂

  • שים לב שכמעט אף אחת מהתגובות פה לא התייחסה למוצר. וואלה, אין לי מושג לגבי המוצר, לי מפריע שמוכרים לך את זה בתור “הזדמנות עסקית” והסיכוי “לעשות קופה” שאת הקופה עושים ממך ומעוד אנשים תמימים. אני בטוח שקוקה קולה וXL הן לא חברות תמימות ולא פראייריות בכלל, אבל הן בחיים לא יצרו איתי קשר וניסו לשכנע אותי שאם אני “רק” אתן להם אלף דולר וקצת שעות עבודה אני אהפוך לעשיר.
   ואם תשים לב, אתה מדבר בסיסמאות: “זה ביזנס מדהים, קצת שונה, מיוחד ומסקרן, שמקסימום שיכול לקרות לו זה להצליח!” מה זה אומר בכלל? תתן לי נתונים אמיתיים שיכולים להעיד שזה עסק אמיתי- לכמה אנשים מכרת את המוצר, כמה קונים ממך בקביעות, ומה לעזאזל אחוז הרווחים שלך מהכנסת פראיירים חדשים למשחק. עד אז אתה עוד מוכר קלישאות כמו שאר המפיצים שהגיבו פה.

   • bhip נוכלים

    בדוק שהוא מדבר בקלישאות די כבר עם כל השתולים האלה. בדיוק תן הוכחות כמה מכרת. כמה כסף קיבלת בחודש תראה חשבוניות. אם לא אני ימשיך במסע הסברה עליכם עד שכבר לא תצליחו לשרוד בארץ אני רעב לפרק נוכלים כמו שאני רעב לפרק את הממשלה.

   • אל תדאג, בקצב הזה כל מי שישמע על החברה יעשה חיפוש עליה בגוגל, יגיע לדף הזה ויבין בדיוק עם מי יש לו עסק.. אני רק אחרי שקראתי ביקורות של מפיצים לשעבר נפל לי האסימון שהכל שקר אחד גדול.

 29. שלום לכולם אני מכבד כל פניה וכל תגובה..
  לגבי חברת bhip ..
  אני עובד בחברה כבר חודש וחצי ..חברה אמתית .. ענקית… המפיצים לא נגמרו .. כי ב11/07 נוסעים לקופינהגין … לצרף עוד 3 רשתות שזה אומר עוד 3 מדינות …

  חודש וחצי .. ואני כבר צומח .. בחצי החודש הראשון שלי שזה היה סוף החודש הייתי מתחיל עשיתי רק 500 $ .. בחודש השני התחלתי לראות עליה בסכומים 1300 $ .. זה עובד.. זה חזק.. אנחנו נגדל.. ואלה שהיו ופרשו.. אומר להם.. רק חכו .. שבוע טוב לכולם

  • ג’ודאת, עם כל הכבוד, כמה אנרגיה אתה משקיע בלמכור את המוצר וכמה אתה פשוט מחפש מישהו שיהיה מפיץ כמוך ותגזור עליו אחוזים? ברגע שעיקר העסק והרווח הוא בלחפש את הפראייר הבא שימכור גם הוא אתה מבין שיש פה משהו מסריח. שלא לדבר על השטיפת מוח המפחידה שעושים בהרצאות והלחץ להצטרף.

   • ועוד דבר, כל המפיצים שלכם מדברים על זה שהחברה חזקה, אווירה מיוחדת וכו’ ולא נותנים מילה הסבר פרקטי של כמה מוצרים הם מוכרים, איך וכו’. בשביל הווי אני אלך לצופים, אבל לא במחיר שלכם.

 30. מפיצה לשעבר

  תשמעו אני לא יכולה להדגיש את זה מספיק, אבל בbHip ספציפית, הדגש הוא על גיוס מפיצים יותר ממכירת מוצרים ! השוק בארץ יהיה רווי מהר מאוד וכבר לא יהיה את מי לגייס, זו סטטיסטיקה כמעט בטוחה בגלל שבישראל אין מספיק תושבים- נטו בגלל זה.

  כמו כן, ציינתי שלא כדאי לבזבז זמן על החברה. הצוות (אפילו המפיץ הכי זוטר) עובד בערך 8 שעות ביום שם במשרדים, בלי צחוק. זו ממש לא עבודה מהבית. אילו היו משלמים לי על לפי השעות שנכחתי במשרד, כולל שעות לא סבירות של 12 בלילה ואחרי, השכר שלי היה לפחות 2800 בחודש , בהתבסס על שכר מינימום.
  אז שוב- חבל על הזמן שלכם.

 31. הייתי אצל כמה 6 פגישות, הכי פירמידה שיש ומי שאומר שלא,
  הוא בBHIP אז ברור שלא יודה

 32. מאיר הראל

  שי יצחק, איך אני יוצר איתך קשר?

 33. מפיצה לשעבר

  אני ״עבדתי״ כמפיצה בחברת bHip למשך 4 חודשים ויצאתי ממש לפני חודש. על קצה המזלג, החברה מאופיינת בהערצת הבכירים יותר,ירידה על מי שלא משדרג דרגות, והרבה תככים.
  המון אנשים צעירים העובדים כמפיצים לוחצים על הקרובים אליהם לקנות את המוצרים (שלדעתי לא כאלה טובים והם ממש יקרים,זו דעתי ) ואלו שמעליי לחצו עליי הרבה לבוא למפגשים כמה פעמים בשבוע למרות שהעבודה מוצגת כ״עבודה מהבית״. מדובר בעבודה ללא שכר, בא מובטח שכר בעתיד, ובכל פעם שלא הרווחתי תרצו זאת במשפט ״לא עבדת מספיק קשה ולא באת לפגישות״- תמיד מאשימים את המפיץ.
  החברה הזאת לדעתי היא כת לכל דבר, ואני לא ממליצה לכם להצטרף ולהיכנע למה שהמפיצים אומרים ״זה עכשיו או לעולם לא, בלי להתלבט״
  זה בולשיט, אל תסכנו את הכסף והכבוד שלכם.

  • מפיצה לשעבר, את יכולה לפרט יותר על איך מוכרים את המוצר? פשוט פונים בפייסבוק לאנשים? הבנתי שזה הונאה, אבל הסתקרנתי. ותגידי, גם כשאת עבדת היה דגש כזה גדול על גיוס מפיצים במקום על המוצר עצמו?

  • גמאני הייתי מפיץ בעבר בחברת ביהיפ אין ספק שזאת פרמידה לשמה חברה שעושה כסף על הכשלונות שלכם או על חוסר עשיה שלכם בפרק זמן שהחברה קובעת לכם ומצאתי פתרון אחר וכל אלה שאוהבים את הרעיון ורוצים לשמוע על דרך אחרת שהיא ממש לא פרמידה ובלי מכירות אינטנסיביות מוזמן לפנות אליי אשמח לעשות לכם את התיקון שאני כבר עשיתי

  • אני בדיוק היום אמורה להתחיל לעבוד
   האם יש אפשרות לעבוד מלי לשלם כסף ? אף אחד לא ענה על השאלה הזו.
   ובסופו של דבר הרווחת כל חודש או שלא?

 34. אני גם הייתי ב2 מפגשים מתוך 3 של בי היפ (Bhip), לפני שאני אתן את הביקורת שלי, אני רוצה לומר שהמוצר נשמע טוב ויש לו אחלה ביקורות ברחבי האינטרנט והחברה קיימת בעולם לא מעט שנים. מה שכן אני אשמח שנציג של Bhip יענה לטענות שלי בצורה מסודרת.

  דבר ראשון- יש דגש מטורף על גיוס מפיצים. ההגיון אומר שחברה שיש לה מוצר טוב (ושוב לשבחם יאמר שלא מצאתי ביקורות שליליות ברשת על המוצר) בשוק קטן כמו ישראל תכשיר מקסימום 100 אנשי מכירות תותחים ותפיץ בכל הארץ, במקום לגייס מאות מפיצים על בסיס זה שהם יגייסו עוד. עבדתי במכירות בטלפון, אני יודע כמה קשה לשכנע אנשים שלא פנו אליך ישירות לקנות את המוצר שלך (גם כשזה מוצר מצויין) ואת זה שכל נציג נוסף של מכירות הוא תחרות על קהל הלקוחות שלך. ואם מישהו יגיד שתוכנית הבונוסים בנויה על הגיוס מפיצים, השוק במילא יגיע לרוויה מאוד מהר ולא עשינו פה כלום.

  דבר שני- הם מדברים על שיווק דרך הפייסבוק, גם אם יש לך 1000 אנשים- מקסימום 10% יסכימו לקנות, ואז מה? מאיפה תשיג לקוחות פוטנציאליים חדשים? אתה חייב מאגר אנשים מתחדש במכירות. לא התנסיתי בפועל בשיטה שלהם, אז יכול להיות שיש דברים נוספים שאני לא יודע, אבל ממה שרשמו בתגובות למעלה מצטיירת תמונה לא חיובית.

  דבר שלישי והכי חשוב- באתי מאוד סקפטי למפגש השני, גם כי שמעתי על דברים כאלה באינטרנט וגם כי עבדתי במכירות, ויצאתי באקסטזה מפחידה להצטרף, עם להט כמעט דתי. בזמן שבין המפגש השני לשלישי חשבתי על דרכים שאני אוכל להגיע למפגש השלישי ולברר יותר בלי להתחייב מתוך להט הרגע, והגעתי לתובנה שאני מוותר. לעשות עסקים מתוך רגשות זה לא בריא- ואם משכנעים אותך ככה להצטרף זה לא בשבילי.

  לסיכום, אני לא ממהר לפסול, אבל יש פה דברים שצריכים בדיקה מעמיקה. ושוב, אם מישהו מBhip יענה פה בצורה עניינית אני יותר מאשמח לתקשר איתו בשביל להצטרף.
  ד”א, כתבה נוספת מצויינת על שיווק רשתי: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/670/371.html

  • כמה דברים לגבי BHIP:
   1. מדובר בשיטה שלעולם לא תעבוד. חברה רצינית שיש לה מוצר רציני פותחת סניפים. כמו כל חברה אחרת בעולם שהיא רצינית. ולא עובדים שיטה של “בו נעזור לך לפתוח את העסק” ממחרים בארה”ב מי שעושה כסף רציני בחברה הזאת עושה פחות מ 750 דולר בשנה. כל השאר לא מרוויחים כלום. נתונים אמיתיים, תבדוק את זה.
   2. המוצר עצמו הוא קשקוש מקושקש. אין מחקר אחד (לפחות רציני) שתומך במוצר שלהם “Uña de gato” או השם הממוצע שהם נתנו לו ®AC-11. אין רופא שמכבד את עצמו שיגיד שזה עוזר למשהו.

   כל השיטה היא שטיפת מוח, ואני אומר לך את זה כאחד שעוסק בשיווק מעל 20 שנה ויודע מה זה לפתוח עסקים. גם עסק אמיתי לא פשוט ואתה יכול לפול. בחיי נתקלתי בחברות כאלה ואחרות מניקן/הרבלייף ועוד שמות אחרים שמציעים לך ניסים ונפלאות ובפועל זה לא עובד ואתה לא תעשה כסף. ואם מישהו אומר לך שהוא עושה מזה כסף. שיוכיח לך בחשבון הבנק שלו. מבטיח לך שמי שאומר שכן משקר כדי לנסות לשכנע אותך. מסוג של קורבן מפיל קורבן חדש.

   • אני במקרה אדם שאוהב לקרוא דברים ותגובה כזו אומרת המון.

    מי שלא מצליח תמיד יספר לך מה זאת הצלחה

    אתה ההוכחה לזה

    קוקה קולה מוציאה סוכמים מטורפים שאתה תשתה את המשקאות שלהם

    ופה רוצים לעבוד בצורת הכמה שיותר אנשים ימכרו והמוצר יעשה את שלו

    אני חולה במחלה רצינית וזה עזר לי.

   • דוד אתה נמצא בחברה קטנה בארץ ישראל וטוען שקוקה קולה לא יודעת מה היא עושה ?! החברה הזאת היא גאונות אחת ענקית ! שמוכרת בכל העולם והיא המוצר הכי מוכר שיש בעולם הזה
    אתה מבין שאתה —— (הערת עסקים פלוס – נא לשמור על תרבות דיון ושפה נאותה) אמיתי ?!
    כנראה שלא, כי בבי היפ אומרים לך שאתה מושלם וקוה קולה סתם בזבזנים..
    חחחחחחחחחחח
    עצוב

 35. ניצן כמה אשליות האכילו אותך bhip? דרך אגב אני כבר מצליח לא צריך כת השטן בשביל לחזק את ההצלחה שלי. אני עושה את מה שאני אוהב ואני מתפרנס ממנו יפה. יש לי חופש לעשות מה בזין שלי. נכנסתי לbhip בגלל שאני נמצא כבר בחופש, אבל ממה שראיתי שם ברוב המפגשים זה היה שטיפת מוח “של כולנו ביחד” אומרים לך תעבוד מהבית, אבל בתכלס רוצים שתגיע כל יום למשרדים שלהם, אז על איזה חופש מדובר פה?

  בעיקר הסיסטם של bhip זה ליצור לידים דרך הפייסבוק. שאתה אומר להם שיש לך שיטה שונה להביא לקוחות הם מספרים לך שזה לא הסיסטם שלהם. אז על מי אתה בא לעבוד שהם נותנים לך לנהל עסק איך שאתה רוצה ומתי שאתה רוצה? שקרים שקרים ועוד שקרים.

  הם אף פעם לא מדברים על כסף שנכנס bhip מדברים על דרגות כמו, פרו, סילבר, גולד. הדרגות נותנות לאנשים תחשוה של משחק שאפשר להתקדם בו. זה חלק מהשיטה השיווקית להשאיר את האנשים במשחק. אל תדאג אני עוד חוקר לעומק אתכם, ויש לי אנשים מבפנים שאני בקשר איתם. הלוואי ויתגלה אחרת שאתם עושים את זה ביושר. אבל בשביל לגלות את היושר אתם צריכים לשרוד בארץ לפחות 5 שנים מהיום ואם תשרדו את זה כפיים. לדעתי החברה תעלם תוך שנה מהיום, בגלל הרבה אנשים שיראו שהם עומדים במקום.

  האנשים האלו יתחילו ללכלך עליכם באינטרנט. השמועות הרעות ירוצו ברשת, ולאט לאט אתם תכלו ותעלמו כאילו מעולם לא הייתם קיימים. כשהחברה תעלם כל הגלל של הכסף יעלם. לא תהיה חשיבות לפירמידה, מפני שזה אף פעם לא עסק יציב. ברגע שאנשים מפסיקים לזרום אתם קורסים. עסק כזה לא יכול לשרוד בארץ ישראל, מפני שאנחנו מדינה קטנה.

  אמרתי כבר ניצן זה עניין זמני עד שהפוטנציאל להכניס אנשים תחת אנשים יעלם. גם המנטור אמר את זה באחד השיעורים. (הוא הפיל את עצמו) הוא אמר את המשפט הבא:

  “אם אתם רוצים להצליח אתם צריכים לשים את עצמכם עכשיו בכל הכוח אף אחד לא יודע אם מחר נהיה קיימים”

  “בכלל אף אחד לא יודע מה יקרה בעוד שנה”

  מהמשפטים האלה אתה מבין שהוא מכין את עצמכם להתרסקות. אתם תמיד תלויים בחברה שתעשה אתכם עשירים. איך אפשר לתת תלות בחברה שתעשה אותך עשיר? זה כמו להאמין לפוליטיקאי שיצליח לשנות /:

  אם החברה תעלם יום אחד? בקיצור זה לא באמת נכס מה שמוכרים לכם זו עוד אשליה של עושר ואושר. תאמין לי אני אני יודע מה זה נכסים וקח לי הרבה שנים לבנות נכסים שהם לא תלויים במקום פיזי. הנכסים האלה בבעלותי יש לי את השליטה המלאה עלהם. זה כמו ללחוץ על כפתור ולהכניס כסף.

  ככה שכל עוד אתם תלויים בחברה שנים, אתם כמו עבדים של עסק שיום יבוא ויש מצב גדול שלא יהיה קיים עוד. זה לא באמת חופש לעשות מה בזין שלך, אתה תלוי באנשים ו1000 דולר שלהם, אלא אם תכנסו לבורסה והמוצרים יהיו פורצי דרך, אבל שהם יהיו פורצי דרך כבר לא יצטרכו אתכם כמפיצים, בגלל שהחברה תמכור בערך שלך במליארדי דולרים. בקיצור וזה שאתה אומר “יש אישור משרד הבריאות על המוצרים” לא אומר כלום. היום עם כסף אתה קונה גם אישורים. כסף קונה הכל.

  ואני במעקב אחרי bhip יש לי גם id ככה שאני יבדוק במפנים מה קורה.

  • החברה הזאת היא כבר 8 שנים עובדת ובחצי שנה עלתה ב800% אחוז והולכת להתפתח ברמות שאתה לא מבין בכלל וכמו שהם אומרים במפגש הראשון הם באמת צודקים אני בחברה בביפ ולא השקעתי שקל אחד אז אתם אומרים אנשים משקיעים מפסידים אני בן 17 אין לי אפילו מאיפה להשקיע ואני שם ומכרתי ואני עובד ובנתיים הולך יפה ממליץ לכולם לנסות כמו שאמרו פה בהרבה תגובות בכל מקוום יש את מי שמצליח ואת מי שלא

   • איך לא השקעת שקל? הרי כדי להתחיל לעבוד צריך id וכדי שיהיה צריך לשלם כסף.
    גם אם אתה משלם אותו ממכירות שלך אתה משלם מכסף שלך-כסף שהרווחת ויכולת לחסוך אותו אך במקום זאת שילמת על id. שלא לדבר על מי שמשרדג לפרו שצריך לשלם סכום גבוה יותר ממשכורת חודשית של אדם ממומע . אז בוא תסביר בבקשה איך אתה עובד שם מבלי השקעה כספית? אם תשיב על זה עניינית אצטרף מאחר ואני כבר אחרי מפגש שלישי אם לא תשיב עניינית כנראה שהבנתי נכון ושאחרים פה צודקים

  • היי. צור איתי קשר במייל בבקשה.. אני גם הייתי במפגש השלישי של ביהיפ..ואני באותם תחושות ולבטות כמוך בדיוק!!

 36. היי חברים
  אם אתם מחפשים באמת עבודה מהבית ובכלל לא שיווק רשתי
  יש לי משהו שיעניין אותכם
  שי

 37. ומה עם ג’וס פלאס?

 38. הסיפור של bhip מבפנים, כך מתחילה לה כת. (הם לא כת השטן,אבל לא רחוקים מזה) טוב הם בהתחלה נראים האנשים הכי יפים שיש. אתה כל כך מתלהב להיכנס, כי אתה רואה צעירים עם אנרגיות וסיפורי קסמים על מוצרים שמשנים לאנשים את החיים.

  המנטור מספר את הסיפור חיים שלו, ועל כמה שהצלחות הם קשות. אני די מסכים אתו הצלחות הם באמת קשות וצריך לרכוש הרבה ידע בשביל להצליח. הכוח שכנוע של bhip להיכנס לכת שלהם הוא עצום. הם למעשה עובדים בשיטה שיווקית משכנעת ביותר להצטרף לכת שלהם. הם עובדים על שלושת מרכיבי השיווק Know, like, Trust, והצגה שאפילו בתאטרון לא יוצרים אחת כזו.

  הרבה הומור, ומקניטים אנשים שלא הופכים לפרו. אם הגעת למפגש רביעי בלי להפוך לפרו הם יקניטו אותך מול החברים לקבוצה, וישכנעו אותך להפוך לפרו, בשביל באמת להתחיל להפיץ את המוצרים. כשאלתי אותה מה הבדל בין מפיץ פרטנר למפיץ פרו? > דפקה לי מן חרטה כזו. “כשאתה פרו אתה מקבל יותר מוטיבציה להביא עוד מפיצים.

  bhip – עובדים בעיקר על שטיפת מוח של צעירים, מבוגרים, וגם ילדים הם מצליחים לשכנע לתת להם 1000 דולר.

  פרטנר משלם – 340 דולר
  גרסה באמצע משלם – 600 דולר
  גרסת פרו משלם – 950 דולר

  וזה בשביל לקבל רק ID של החברה בשביל למכור את המוצרים. כשאתה פונה אליהם אחרי שאתה מפיץ, ורוצה להתמקד על “המוצרים שמשנים כביכול את החיים” הם אומרים לך שהסיסטם שלהם זה בעיקר להביא עוד מפיצים. (נו ברור כל מפיץ שאתה מביא להם משלם להם 1000 דולר) בערב אחד אם הם הביאו 30 מפיצים זה כבר יכול להגיע ל30 אלף דולר רווח נקי (למה זה כסף באוויר)

  הכי מצחיק שהם מספרים לך שאתה צריך כל יום להגיע לוורקינג-גרופ בשביל להצליח. וורקינג-גרופ זה קבוצה של הכת שיושבת עלייך שתביא כמה שיותר לידים. (למוצרים שלהם אין משמעות הם רוצים כמה שיותר לידים) ברור שהם רוצים לידים כל אחד שנפל לעסקת הפרמידה הזו נופל ב1000 דולר. הוא יכול ליפול גם בפחות, אבל כוחות השכנוע שלהם חזקים ובדרך כלל אנשים נופלים ב1000 דולר.

  ומי אלו שנופלים? חיילים משוחררים, צעירים לפני צבא, אחרי צבא, וגם מבוגרים. השטיפת מוח עובדת על כולם.

  b-hip ככה עובדת התרמית ליצירת לידים – מישהו מציע לך חברות בפייסבוק ושולח לך הודעה בפייסבוק כזו

  “תודה על הצעת החברות אפשר לשאול אותך משהו?”

  בדרך כלל הבן אדם עונה בסקרנות > “ברור” או “בטח (:”

  ואז הוא מקבל הודעה כזו “יופי, אני עובד/ת בשיווק ברשתות חברתיות אנו מחפשים אנשים שרוצים לייצר הכנסה בזמן הפנוי שלהם זה משהו שיכול לעניין אותך, או מישהו שאתה מכיר? אם כן תוכל להשאיר פרטים ואני אדאג שיחזרו אלייך (:

  אם אתה משאיר פרטים אחד הלידרים חוזר אלייך, ומזמין אותך לפגישה חינמית במשרדים שלהם. (שם כמובן אתה מתחיל לעבור שטיפת מוח ושכנוע ראשוני.) תוך כדי הצגה אתה רואה הרבה אנרגיות המנטורים נכנסים עם בקבוקים של אינדיגו, ומספרים לך כמה שהמוצרים האלה הם נפלאים ומשאירים אותם באנרגיה קטלנית.

  הרבה שתולים של מחיאות כפיים ממש הצגה שבא לך להיכנס אליה בתור שחקן. בכל פעם שמנטור אומר איזה משפט קסם על המוצרים, ועל המהפכה שהם יגרמו בעולם לאנשים. (בקיצור שקר כלשהו) אנשים מוחאים כפיים וצעקות של שמחה. אם המוצרים כל כך מוצלחים למה הם צריכים אנשים שיפיצו אותם? טוב נו זה חלק מהתרגיל שלהם. אם באמת המוצרים היו מוצלחים החברה הזו הייתה נמכרת במליארדים, ולא היו צריכים מפיצים בני 17 ו18 בשביל שיפיצו את השיט שלהם הזיה איך עובדים על אנשים בעיניים.

  כמובן שיש 3 מפגשים שמזמינים אותך Know, like, Trust אחרי במפגש השלישי אתה כבר מאמין להם כל כך שבא לך להיות חבר שלהם ושותף לתרמית. אתה מוציא כרטיס אשראי ומשלם להם לאחת הגרסאות בשביל להיות מפיץ המוצרים.

  עכשיו תראו זה לא שאי אפשר לעשות כסף שם וקצת עמלות, אבל השיטה היא כתית והזויה. תכלס אתה יכול להיות מפיץ קטלני אצלם לפתוח פרופילים פקטיבים בפייסבוק ולאשר ים של אנשים בפייס, רק בשביל להביא אותם להיות מפיצים של החברה.

  בסופו של דבר שיווק רשתי פרמידה זה אותו חרא. מוכרים אשליות לאנשים חסרי בסיס לצמיחה. מלמדים אותם להיות חלק מהכת הקבוצתית הזו. מעודדים אותם להביא כמה שיותר לידים שראש הפרמידה ירוויח הון. (בדרך כלל זה משפחה שמרוויחה את רוב הכסף ועוד שתולים מסביב שמספרים על המוצרי קסם שמשנים את החיים לאנשים בקיצור מוכרים לך קופסת אשליות שאין לה בסיס חוץ מלהוציא לך את 1000 דולר)

  מקניטים אותך בפני קהל, שאם אתה לא הופך לפרו אתה לא שווה. הם פותחים קבוצות בוואטסאפ וקבוצות בפייסבוק לחיזוק, אלו שלא מצליחים להביא לידים. אם אתה אומר להם שאתה לא מצליח להביא לידים, אז יש להם סיבה להגיד לך שמע “אתה לא משקיע ולא מגיע לקבוצות וורקינג-גרופ בגלל זה אתה לא מצליח”

  ברור שבכל דבר צריך התמדה וזה ידוע. אבל זה מצחיק, הם כותבים לך לעשות כסף מהבית, או כמה שעות על המחשב, וכל יום קוראים לך להגיע לוורקינג-גרופ. לעבוד עם הקבוצה. אז איזה כסף מהבית, אם כל יום אני צריך להגיע למשרדים שלהם? בקיצור עוד שקרים של נוכלים.

  שיטת הפרמידה בנויה אצלם שאתה צריך להביא 2 מפיצים מתחתיך >צד שמאל >צד ימין. הקטע שאם הבאת שתי מפיצים שלא הצליחו להפיץ את המוצרי אוויר שלהם אתה תקוע, וצריך לקנות ID חדש. ובשביל שאתה תתחיל לקבל עמלות אתה חייב שמאל וימין. וגם שהמפיצים האלה יהיו פעילים.

  אתם יודעים איזה קשה היום למצוא עובדים בשוק? והם רוצים שאתה תמצא שתיים כאלה, אבל מה שיהיו גם קטלניים בהפצה. תכלס מה הסיכוי? קלוש עד אפסי אולי 1% שמתחיל את הפרמידה מצליח להביא מפיצים כל השאר נשארים עם חור בכיס של 1000 דולר.

  החזון של השיטות של הנוכלים האלו הוא פשוט – להמציא סדרה של מוצרים שעוזרים בשקר כלשהו לתחיל להפיץ אותם בשיווק רישתי על ידי יזמים עצמאיים. לאט לאט להתרחב בכל העולם, מדוע? כי בסופו של דבר הפרסנה העיקרית שלהם זה 1000 דולר.

  אבל תחשבו על זה בסופו של דבר זה עסק שנופל, במיוחד בישראל שהיא מדינה קטנה ואף אחד לא מאמין פה לכלום. באמריקה, או במדינות שיש ים של אנשים השיטה עבודת בהרבה יותר חזק, אבל פה אנחנו מדינה קטנה ברגע שחברה כזו מנסה לגדול בשיטות האלה היא מתחילה ליפול איך שהיא עולה מדוע? כי יש מאוכזבים. לקוח רע מספר 7 פעמים יותר מלקוח טוב. למעשה הלקוחות הרעים שהם יוצרים לעצמם יהרסו את החברה ואת הפעילות שלה בארץ.

  ומה אני חושב על השיטות הפרמידה? > כסף קל ליוצרי החברה. כסף מהיר לאלו שלמעלה וכל השאר שיכלו להזדיין. הכסף תמיד עולה למעלה ומטפס למקימים ולאו שבראש.

  אם אתה רוצה להיות נוכל תפתח חברה לשיווק רישתי לדעתי זו שיטה של גנבה, וכל אלו שלא מסיכים איתי תמישכו להפיץ מוצרי אוויר ולמכור חוסר ערך לאנשים על ידי זה שאתם הופכים אותם לנוכלים כמוכם. (יש אנשים שמתאימים לזה) ברור שיש אנשים שמתאימים לזה, כמו שיש גנבים שמתאימים לגנוב זה אותו דבר. השיטה היא של נוכלים ואין לערר על זה.

  כל מי שנתקל bhip זהירות נוכלים על מלא

  • זה הצד שלך… בוא תראה צד של משהו שהוא לא סקפטי ומחפש כל הזמן מה רע… אני הצטרפתי פרו מכרתי בתוך שבוע את כל המוצרים ישלי 8 אנשים שחולים על האינדיגו וקונים אותם כל חודש. המשפחה שלי חולה על המוצרים האלו וזה עזר לכלכך הרבה אנשים לא רק שהחזרתי את הכסף אני מרוויח משו כמו 700-800 שקל כל שבוע ואני עובד רק 3 שעות ביום ופעמיים בשבוע וורקינג גרופ…. גם אתה יכולת לעשות את זה אם לא היית מחפש את הרע בכל דבר ובאמת עובד….

   • אתה מרוויח בשבוע 700. אני מרוויח ביום את מה שאתה עושה בשבוע (לא דרך נוכלות, אלא אני נותן ערך אמיתי). חוץ מהמשפחה שלך, מכרת לעוד אנשים מוצרים ששווים לשיט?

    ככה שלעבוד דרך קבוצה של נוכלים בהחלט לא מקובל עליי. לא מכרתי את נישמתי לשטן ובטח לא לקבוצה שתנסה להעביר אותי התפתחות אישית בדרכים של מניפולציות.

    שטיפת מוח וים של שתולים קימיים שם. אתה גם אחד שתול מהחברה שקשור ל-bhip אתם לא תשרדו הרבה זמן. האינדיגו הזה זה בדיוק כמו אקסל, רק באבקה אדומה אין הבדל, ולא בעיה לייצר מוצר כזה שיתן אנרגיה לאנשים. מספרים לאנשים שקרים שזה טבעי והכל בסדר.

    “הרבה אנשים אוהבים אותו” ברור שיאהבו אותו, סך הכל יש לאינדיגו קופסה יפה, קופסה שיווקית, ואבקה אדומה שנותנת לך להרגיש שאתה דוחף לגוף מוצר טבעי.

    אם תילך לחנויות של שטבע אורגני, אתה תראה שאנשים משלמים פי 6 רק בגלל שכתוב על המוצר “טבעי”

    אנשים רוצים להרגיש בריאים ואתם bhip מוכרים להם את האשליה של בריאות, שבתכלס אתם עובדים על אנשים בעיניים. זה שאוהבים זה לא אומר שאתם לא מוכרים אשליות.

    אנשים אוהבים הרבה דברים שלא עוזרים להם, ככה שהטענה הזו חסרת בסיס. אתם ועוד חברות רבות עובדים בשיטה של נוכלות. אתם ועוד רבים מוכרים אשליות לאנשים חסרי בסיס לצמיחה. אתם עושים עליהם מנופולציות ודוחפים אותם להיות משווקים בדיוק כמוכם של מוצרי חסרי ערך.

    כל אחד יכול להרוויח מלעבוד על אנשים זה כסף קל, כי אתה מוכר אוויר ואשליות. אתה מוכר אושר, ובריאות. אתה מוכר להם חופש, שבתכלס רק העליונים בחברה הופכים להיות עשירים. כמובן כל השתולים מסביב מקבלים בונוסים וסלמתק הכל בסדר.

    גם אם אתה שתול וגם אם לא. זה לא כל כך משנה, את העבודה בעיניים אתה תראה, רק אחרי שהחברה bhip תפשוט את הרגל בארץ, ואז כל הרגליים מתחתיך יעלמו כלא היו. פתאום לרגליים כבר לא יהיה חשיבות. אתם בנק לכל דבר, רק שהבנק הזה הולך ומתאדה עם השנים.

    הבדל בינכם לבנק, זה שבנק תמיד מפקידים לו כסף, ואתם באיזה שלב תפסיקו להכניס כסף. לא בגלל שאתם לא יכולים, אלא בגלל שכבר תגיעו למלוא הפוטנציאל של הנוכלות. זה עניין זמני עד שכל מה שבניתם יפול, ואז תסתכל על ה700 בשבוע שלך בצורה שונה. דברים משתנים וצריך לבוא איתם בהתאם לשינוי.

    אין דברים קבועים חוץ מנכסים שלא נעלמים, כמו בית, מוצר כתוב, תוכן בעל ערך, ועוד. ככה שאתם זמניים עד שתעשו 2 מליון דולר, ואז אני מאמין כבר שהחברה תפסיק את ותעבור לשקר חדש /:

    בסופו של דבר אי אפשר לצרף מליוני אנשים, ובטח שלא במדינה כל כך קטנה כמו ישראל, וזה למעשה למה אתם נכנסים לעוד מקומות בעולם, בשביל להאכיל עוד אנשים חדשים בשיט בנוסח שיווקי.

   • חבר יקר, אין לי מושג מי אתה – אבל לידיעתך המוצרים מאושרים ע״י משרד הבריאות, ומעבר לכך על ידי הFDA האמריקאי, יש רשימת רכיבים של המוצרים – אף אחד פה לא מרמה אף אחד, וזה לא משהוש אתה יכול פשוט לעשות – להגיד שזה טבעי כשזה לא.

    המוצרים עובדים והמכירות נעשות ע״י עדויות ותמונות של אנשים אמיתיים שהשתמשו במוצר.

    אתה יכול לעבוד מהבית ומאיפה שאתה רוצה – אומרים לך לבוא למשרדים כי שם התוצאות שלך יהיו טובות יותר. אבל אף אחד לא מחייב אותך לכלום.
    החברה נותנת לך רוחב יריעה רחב במיוחד, משרדים לעבודה, נותנת לך כלים שעובדים שמניבים תוצאות ומכשירה חברי צוות כדי לעזור לך להצליח כמה שיותר.
    הWG הם בשביל המפיצים כדי ללמוד את העבודה ולתת לך את התמיכה הכי איכותית שיש כדי להבטיח שתצליח.
    – אם אתה רוצה אתה יכול להשתמש בכלים האלה ואם אתה לא רוצה אתה לא חייב. וכן התוצאות מדברות בשטח – מי שלא שמגיע למפגשים האלה מתייאש די מהר, כי צריך הרבה נחישות והתמדה כמו בכל דבר שאתה רוצה להצליח בו.

    החברה קיימת בעולם יותר מ14 שנים אגב. והאנשים שהביאו אותה לארץ עברו בשנתיים דברים שאתה בחיים לא היית עובר או שורד כדי להרוויח מה שהם מרוויחים היום. ואגב בעקבות כל הדרך הקשה שהם עברו, עבור אדם כמוך הדרך כבר סלולה, ז״א שאדם חדש יכול להגיע למצב שהם נמצאים בו היום בהרבה פחות משנתיים, אם רק באמת ייתן את כל כולו ויתמסר למטרה.
    זה נראה לי די פיירי שחברה נותנת לך את ההזדמנות להרוויח כמו אלה שהקימו אותה – דבר שלא יקרה בשום עסק אחר שתלך לעבוד בו – בין אם זה מלצרות באולם אירועים ובין אם זה בחברת הייטק.

    אנשים עובדים במכירות בחברות התקשורת ומרוויחים שכר מינימום עם 10% עמלה על מכירות ומרמים אנשים בקצב מטורף בשביל העמלות העלובות האלה.
    בביהיפ יש רמה אתית של מוסר עבודה ומכירות ברמה הכי גבוהה שראיתי בכל חברת מכירות אחרת.

    המוצרים הכי טובים שראיתי מבחינת תוצאות בחברות של שיווק רשתי – וראיתי הרבה.
    העבודה מהממת, עובדים יחד כצוות, עוזרים אחד לשני, מדריכים ומחזקים אחד את השני, בונים תרבות של ואהבת לרעך כמוך, בונים תרבות של ׳כולנו כרקמה אנושית חיה׳, בונים תרבות של אנשים נחושים ומחוייבים לחלומות שלהם, לחיים שלהם ולעצמם.
    בונים תרבות של מנהיגים ושל אנשים שמאמינים בעצמם וביכולות שלהם.
    בונים תרבות של תמיכה ועידוד במקום העבודה,
    ביהיפ זאת חברה שבנויה על האנשים שעשויים מהחומר הכי משובח שיש.

    שורה תחתונה – אתה לא מאמין שאפשר להצליח בחברה כזאת, כי אתה לא מאמין בעצמך שאתה מסוגל להצליח.
    לכן ברור שדעתך האישית לא רלוונטית בשום צורה. רק אדם שמאמין בעצמו יכול להצטרף לחברה כזאת ולהיות חלק מהתרבות העצמתית הזאת.

   • היי.אני מגוייס חדש. עברתי את כל 3 המפגשים.
    אני בן 17 נוטה ל18.
    ההורים שלי הם מורים. עובדים מהמניין. אשר קרעו את התחת כדי להגיע לסכום כסף נכבב אשרמשרת אותם כיום.

    אחת ההנחיות היא לא לספר. כי זה רק יגרום לבעיות. אבל איך אפשר להסתיר משהו מאמא חופרת?

    פירמידה. היית המילה הראשונה. עושק. אתה צעיר.
    הם מחפשים את הסוג אנשים שלכם. האנשים התמימים. למה הם לא מחפשים אנשי עסקים? זה כת. והשאלה שהכי הפריע לי.ולא ידעתי מה לענות.
    אם הבנאדם צרך את המוצר שאני העברתי לו בידיי. אלרגי לאחד המצב כיבים. הבנאדם טובע אותי. איפה bhip נכנסים בנושא הזה.
    ההורים שלי בעלי ניסיון. יש להם חבר קרוב אשר נפל בפרמידה. ברגע זה הם אסרו עלי להמשיך/להתחיל לעבוד בחברה.ואני ממש מעוניין בכך. מה. מישה רואב סוסטו

   • אתה מבין שזה עקום כל העניין הזה?
    בשביל שתוכל לעבוד בבי היפ אתה צריך לשלם מכספך.
    אם תחזיר לעצמך אותו או לא זה חא ודאי.
    לחלופין מי שאין לו כסף , מוכר, ובמקום להרוויח את התשלום בגין עבודתו הוא בעצם משלם אותה לחברה כדי להתחיל לעבוד בה. עקום לחלוטין.
    בכל עבודה בשוק מרוויחים 800 שח בשבוע ואפילו יותר! עשה חישוב: 700-800 בשבוע זה יוצא פחות משכר מינימום לחודש. ואתה ממש לא יכול לעשות את זה במקביל לעבודתך הנוכחית כי צריך להגיע יום יום לworking group
    אז איזה מן שקרים אלו של עבודה מהבית ובכל מקום ומתי שאני מחליטה ? איפה זה?
    אשל אמר שלא צריך להשקיע כסף ובסופו של דבר זה התברר כשקר כי ללא תשלום לחברה אין לך id וללא id אתה לא יכול לעבוד!! אז תגיד לי מי מאיתנו משקא כאן?

  • שלום לך ״bhip” נראה שאתה ממש מבין במה שהולך שם ואני בדיוק מתלבט מה לעשות
   תוכל ליצור איתי קשר ? יש לי מספר שאלות
   תודה !!
   Yonibd12@walla.co.il

  • shellyg993@gmail.com
   אשמח אם מישהו מהמפיצים לשעבר ייפנה אלי במייל אני רוצה לשאול ממישהו שהיה מבפנים
   תודה רבה.

 39. הייתי בהרצאות b hip

  הייתי בשלושת ההרצאות של b hip, לא יודע עד כמה השיטה עובדת ואם באמת מרוויחים כסף במהירות כמו שהם אומרים. אבל מה שאני יודע להגיד שהם עושים שם שטיפת מח לאנשים. עולים לבמה אחד אחרי השני נואמים שמדברים שעות על הצלחה ועל כסף והגשמת חלומות בפני אנשים שבסהכ מחפשים עבודה ומבטיחים הבטחות וקונים את הלב של רוב הקהל שלא מבין כלום מהחיים שלו בכסף. בתוך כל הרצאה יש ים אנשי צוות שמלהטים את האווירה ותומכים במרצה וזה פשוט גועל נפש. המרצים מתנשאים ויורדים על כל אחד שיוצא מחדר ולפעמים שאפילו לא מוחה כפיים. יכול להיות שהשיטה עובדת לא פוסל, אבל יחס מאוד מגעיל ומתנשא לאנשים. מה שגם משכנעים אותך לקנות חבילת pro שעולה 1000 דולר ובלי זה אומרים שלא ממש יתייחסו אליך. אז שילכו לחפש

 40. ***נו באמת עושים 3 מפגשים בשביל לחמם את הליד. תלמד קצת שיווק ותראה שבשביל לחמם ליד לקניה צריך להבעיר לו מסר של נוחות. Know, like, Trust. זה מודל שעובד בכל שיווק השאלה מי באמת מביא ערך, ומי מביא עוד אשלייה של התעשרות תוך שנתיים. דרך אגב אני מכיר עוד חבר שעבד בחברה דומה ואחרי שנתיים רק החברה קרסה. כמובן שהעץ שלו היה עצום, אבל שהחברה קורסת אין שום משמעות לעץ הכסף איפה שהוא נעלם לחשבון בשוויץ וכמובן ראשי הפירדמיה אוכלים את כל העוגה שיצרו.

  האם ביפ תתגלה ככזו, או שלא זה באמת מעניין….

 41. תכלס אני שלמתי לביפ בגלל הסקרנות. (למזל גרסת פרטנר) משהו כמו 320 דולר לא כזה רציני, אבל יש כאלה ששילמו 1000 דולר והם די ילדים אין להם מושג בשיווק. אבא שלי אמר לי שזה נוכלות, כי הוא כבר נכבה מכמה חברות כאלה, גם אחרי שהביא 20 אנשים תחתיו הוא לא הרוויח כלום.

  השאלה שלי למה ביפ אומרים לעבוד לפי סיסטם של פייסבוק אם יש שיטות מוכחות דרך דפי נחיתה להביא לקוחות חמים? כאילו שאני אומר ללידר שהוא גם מפיץ כמוני, שאני רוצה לעבוד דרך שיטה של דפי נחיתה, היא אומרת לי שזה לא מקובל על החברה. ותכלס אני איש שיווק כאילו אני מתפרנס מזה היום. אז כן כנראה שביפ מתחילה נוכלות גדולה וזה רק הולך וגדל מיום ליום. אני נפלתי בקטן אבל מה יגידו כל האנשים ששילמו 1000 דולר? wtffff

  • אוף אני בדיוק אמורה להתחיל לעבוד היום והתגובות מפחידות אותי.
   אין לי שקל לשלם גם לא לפרטנר. אם כך חבל לי על הזמן? לא ארוויח כלום?

 42. גם אני בדיוק החודש הייתי בשני כנסים של BHIP בבקשה אם תוכלו לבדוק אותם

  • עסקים פלוס המקום להגשמת החלום העסקי שלך

   אנחנו לא מבצעים בדיקות לחברות שיווק רשתי. אנחנו לא מכירים את החברה ולא יכולים לספק מידע.
   המטרה של המאמר היא לתת כמה כלים על מנת להבין את ההצעה. אנחנו לא מתיימרים לתת את כל הכלים ואת כל מה שצריך לקבל את ההחלטה העסקית.
   בהצלחה,

   עסקים פלוס

 43. חשוב להפיץ כי bhip לאחרונה מכנסת כנסים של 300 איש כול אחד , לתרמית ההונאתית הכי גדולה שלהם, חובה להפיץ לדעתי

  • אז מה?! וממש לא נכון במשרדים שלהם לא נכנסים כל כך הרבה אנשים ליידע כללי גם אם לפעמים זה מגיע ל100 איש רק לפעמים שמשכירים אולם כי באים מכל הארץ לאיזה אירוע וכמעט לא ומה זה קשור?!
   נותנים לך 3 מפגשים לסינון כדי שתבין ותראה אם אתה מעוניין או לא. איך הגעת למסקנה שזאת תרמית הונאתית?!?
   *** כותב ההודעה ביקש להוריד את שמו ואת המייל מכיוון שאינו קשור עוד לחברה ****

   • ושכחת לציין שהם גובים 20 ש”ח מכל משתתף “כרטיס כניסה”…

   • דווקא בעיני זה די לגיטימי.

   • ברגע שאתה צריך לשלם מהכיס שלך כדי לעבוד זו תרמית!!! למה לא אומרים את זה בהתחלה? הרי ברור למה… כי אם יגידו אף אחד לא ישאר.
    אבל אחרי שכולם שטופי מח מסיפורי סינדרלות מספיק אנשים יפלו בפח ובאמת יגיסו כסף כדי לעבוד בעבודה! איפה שמעת על עבודה שאתה צריך לשלם כדי לעבוד בה?
    והכי הזוי- אם אין לי כסף אז נותנים לי למכור- ובמקום שאקבל את התשלום בעבור המכירות שביצעתי אני משלמת את המשכורת שלי לחברה כדי לעבוד בה. יותר תרמית מזה?
    נו באמת

   • חחח זה מצחיק לראות איך הדעה שלך משתנה ככל שגוללים את התגובות למטה. כל הכבוד על ההחלטה הנכונה.

 44. עסקים פלוס המקום להגשמת החלום העסקי שלך

  אנחנו לא מכירים את החברה ולא יכולים לספק מידע.
  בהצלחה,

  עסקים פלוס

 45. האם יש ברשותכם מידע על חברת Bhip ?

  • בי היפ היא גם חברה שמתבססת על הפירמידה הזאת. חברת הונאה כמו כולן. לא להתקרב אליה

   • בי היפ הם לא פירמידה

   • Bhip היא בהחלט לא פירמידה !
    על סמך מה אתה אומר את זה ? אם אין לך טענות מוצדקות ואולי באמת בגלל שהיית שם ונכשלת זה לא אומר שהיא חברת פירמידה!
    הכל תלוי ביכולות של המפיץ זה עבודה מאוד קשה ולא מתאימה לכל אחד בדיוק כמו שלא לכל אחד מתאים לו להיות עורך דין.
    אין מאפיין אחד רע שאמרת שנמצא בחברה הזאת.
    אני עובד בחברה הזאת הקפסולות הסגולות נהדרות הרבה אנשים משתמשים בהם ומתים עליהם וזה ממש עוזר להם והם עוד עושים 3 פגישות הדרכה עד שהם מצרפים מפיץ רק בשביל באמת לסנן את מי שלא מתאים!
    לכל מי שיש שאלות או טענות אני אשמח לענות לכם במייל
    *** כותב ההודעה ביקש להוריד את שמו ואת המייל מכיוון שאינו קשור עוד לחברה ****

   • הייתי בכנסים של BHIP.
    זאת פירמידה במלוא מובן המילה. הם בעצמם אמרו “לא לדבר על זה עם הורים/חברים” אחרי הכנס השני ובכנס השלישי, שוטף המוח התורן שהיה בתפקיד “מרצה” שאל האם יש ששאלו הורים/חברים ואחרי שכמה הרימו את היד הוא אמר “נו כן אז בטח כמה פה שמעו על זה שפירמידה זה לא טוב ושטויות כאלו… לא משנה”

 46. שלום וברכה
  תודה על הכתבה!
  האם מישהו כאן מכיר ויכול לספק מידע על חברת the 123 life style?
  תודה רבה!

  • תודה על התגובה.
   אנחנו לא מכירים את החברה ולא יכולים לספק מידע.
   בהצלחה,

   עסקים פלוס

  • אוהד מטפל ברפואה.משלימה

   שלום לכולם,
   כמטפל ברפואה משלימה וכאחד שנושם ואוהב את השיווק הרישתי אז כמה דברים,
   קראתי כמעט כל מה שנאמר.
   לצערי אתם לא מבינים מהו שיווק רישתי וניזונים ממקומות שונים ולא באמת מאתרים או ספרים או אנשי עסקים שמכירים את התחום או מאנשים שכן מצליחים בשיווק רישתי .
   כל המוצרים בשיווק הרישתי הם הטובים ביותר שבמגוון חברות המוצרים מוגנים בפטנט .
   כמו כן יש תוכניות עיסקיות שונות בכל חברה.
   לגביי השקעה – בכל עסק צריך להשקיע אך בשיווק רישתי מחזירים את ההשקעה בין ימים ספורים לחודש. אישית אני מכיר את bhip המוצרים עובדים מאוד יפה וגם התוכנית עיסקית.
   אני מבין את.התחושות שלכם, צריך להבין ששיווק רישתי הוא עסק לכל דבר ועניין .
   אשמח לעזור באהבה .
   אוהד מטפל ברפואה משלימה

   • תות המלכה

    שי בטוחה שהצלתם אותי ! אחת שמאמינה לכל דבר ובעיקר לאנשים נחמדים כל כך. הייתי שם היום והכל מדויק 4 שנים אחרי. לא להתפתות. רוצים לעשות כסף בבית חפשו אפיקים אחרים אמינים יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן